Příspěvky uživatele - 148.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zalozeni visnoveho sadu, 23.3.2018
Špatně 
Klíčky z brambor, 16.3.2018
Ano, narostou opravdu krásné brambory. Jen je potřeba klíčky sázet poměrně hustě oproti klasickým hlízám.
Už vám leze podzimní česnek?, 13.3.2018
Jojo, mě už česnek řádkuje. Docela mě to překvapilo, protože jsem ho sázel docela hluboko. Je to radost pohledět.
Rozmarýn v zimě, 9.3.2018
Vypadá to jako rozmarýn, voní to jako rozmarýn, a není to rozmarýn? 
Rozmarýn v zimě, 7.3.2018
Můj rozmarýn si vesele vegetuje na znojemsku. Nejnižší teploty letos byly cca -13 a nižší nebývají ani jiné roky.  -25 tady nepamatuji, takže nevím, zda by to rozmarýn rozchodil. Ale jisté je, že i letošních -13 přežil bez újmy a bez... celý příspěvek >
Rozmarýn v zimě, 6.3.2018
To jste sice napsal moc hezky, ale nic to nemění na věci, že mám rozmarýn již několik let na stanovišti venku a žádné poruchy nevykazuje. A s levandulí si ho určitě nepletu, tu mám na úplně jiném místě, taky bez poruch 
Rozmarýn v zimě, 4.3.2018
My jsme měli jen  -13 st., ale rozmarýn je úplně v pohodě. Je na stanovišti několik let a nikdy mu zima neublížila. 
Rozmarýn v zimě, 4.3.2018
Mě přezimuje venku na záhoně, tak proč by nevydržel ve světlém sklepě?
Česnek v únoru do země?, 1.2.2018
Vloni jsem takhle sadila část sadby česneku v listopadu a druhou část pak v únoru. Rozdíl ve velikosti palic a stroužků při sklizni nebyl žádný, v únoru sázený česnek jsme sklízeli jen o týden později (květní stvoly se napřimovaly o týden později).
Už vám leze podzimní česnek?, 29.1.2018
A už někomu někdy zmrznul česnek? Často bývá v tuto dobu vylezlý, ale že by zmrznul a nebyla úroda, to tedy nepamatuji.
Už vám leze podzimní česnek?, 6.1.2018
Sadila jsem dneska, taky ještě neleze.
Co je to za bylinku?, 9.12.2017
Myslím, že je to kalísie vonná. Mám ji také.
Kterak co nejefektivneji zkompostovat vetsi mnozstvi travy, 24.10.2017
Naopak, velmi dobrej nápad. Takto pěstované brambory nemají chybu!
Hrušeň na kdouloni, 16.10.2017
S těmi nároky na vodu u kdouloní to nebude tak horké. Máme kdouloně na plném slunci a celou sezonu bez jediné zálivky. A to v suché oblasti znojemska. Úroda je bohatá, každoroční a plody velké. Hrušky naroubované v koruně kdouloní však mají jen velmi... celý příspěvek >
Druhy moštů, 13.10.2017
Hroznový. Je moc dobrý.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika