Příspěvky uživatele - 248.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uhorky hynu, 19.5.2018
Padání klíčících rostlin?
Zasychání koncových větví jabloně - je to spála?, 19.5.2018
Pokud by to byla spála, tak jedině vykopat a spálit... Je to karanténní choroba, léčit se nedá. Jestli to je, nebo není spála, vám ze vzorku určí v rostlinolékařské labratoři. Ta hákovitě ohnutá větvička je divná, ale může to být náhoda (možná... celý příspěvek >
Odrůda angreštu, 19.5.2018
Úplný rezistent je červený Karát (tvar slzy), je sladký. Ale roste jako blázen, musí se prostříhávat i během léta, jinak má půlmetrové přírůstky.      Lída
Pokojová mini růže- mrazuvzdornost, 17.5.2018
No u nás je vespod písek, tak mají dobrou drenáž. Ale tu nejstarší mám zasazenou venku odhadem už minimálně 16 let.           Lída
Střídání rakytníku a aronie, 17.5.2018
Pokud to budete mít všechno keře, tak počítejte s tím, že rakytník bude 2x tak vysoký jako aronie. A navíc rakytník vyhání pod zemí do okolí výhonky, které budete muset odstraňovat. Jinak rakytník dělá keř dole užší a nahoru se rozšiřuje, aronie... celý příspěvek >
Pokojová mini růže- mrazuvzdornost, 17.5.2018
Na záhonech normálně rostou jako jiné růže, také je tam mám. Některé rostou lépe, některé hůř - jako všechny růže...  Tak, jako ke všem, na zimu nahrnuji kompost a pokud mám, zakrývám chvojím.        Lída
Bílé skvrny na nových výhoncích borovice, 17.5.2018
Nejspíš nějací červci. Postříkat Mospilanem.           Lída
Neznám druh trávy, 17.5.2018
Je to ostřice, ale odrůdu nevím, objevila se mi sama u jezírka.    Lída
Zkroucené listy růží, 16.5.2018
Jistější je to otrhání listů (pokud byste ovšem nemusel otrhat všechny). Lída
Okrasný Habr - cosi na listech, 16.5.2018
Oboje to jsou hálky. Je tam nějaký vlnovník nebo hálčivec.           Lída
Monilioza?, 15.5.2018
Kdyby to byla monilie, tak to najednou zvadnou a úplně zhnědnou všechny listy na větvičce (protože houba ucpe všechna vodivá pletiva), což u vás není.           Lída
Co je to, 15.5.2018
Nějaký střevlík - žere hmyz, pavouky, žížaly.           Lída
Pérovník x kapraď samec, 14.5.2018
Nevím, jestli to jsou hlavní odlišovací znaky, ale u mne má pérovník jemné vzdušné světlezelené listy, vyhání pod zemí oddenky do širokého okolí, takže občas vyrazí třeba v růžích. K podzimu vyrůstají tmavěhnědé plodné listy (ideální do suchého... celý příspěvek >
Aká je to burina a ako sa dá zničiť?, 13.5.2018
Nám v osadě rostla za boudou s čerpadlem, díky neustálé likvidaci nadzemních částí vymizela.           Lída
Co chybí černému rybízu, 13.5.2018
Obávám se, že je to virové onemocnění (přenos mšice).    Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika