Příspěvky uživatele - 248.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roztočík jahodníkový, 3.5.2018
No nevím, připadá mi to jak měsíční krajina... Nevím jak ve skutečnosti, ale na fotkách mi připadá zem utužená, bez humusu, načechrání půdy okopáním nevidno. Kdy byly sázené? někdy se stane, že při zakořeňování starší listy trochu oschnou dokola.... celý příspěvek >
Stimulátory, 2.5.2018
Práškový stimulátor AS 1 jsem používala řadu let (minimálně 7), řízky zakořeňovaly normálně. Pak mi došel, tak jsem zakoupila nový stejný.  Lída
Malý hnědý motýlek, 2.5.2018 Obsahuje fotku
Když jsem se zeptala strýčka Google na "malého hnědého motýla", vykoukl na mne Černokřídlec smuteční - tmavě hnědy motýlek, rozpětí křídel 2cm. Létá od května. Nemohl by to být on?           Lída
Jaký vysadit strom pro odstínění japonských javorů?, 2.5.2018
Ony všechny rostliny s barevnými listy jsou citlivější na slunce, tak snad jedině nějaký zelený, ten se vybarví aspoň na podzim ;-)), nebo nějaký klasický "světlý" strom. U mne by to asi byla bříza, mám ji ráda, když zjara raší, je kouzelná a dělá... celý příspěvek >
Síran draselný a brambory, 2.5.2018
Dávám ho při výsadbě - na dno brázdy hnůj, do něj brambory, slabou vrstvičku země, síran draselný a zahrnu. Nebo se dává také při nahrnování hrůbků (na povrch země a nakopčením zahrnout).          ... celý příspěvek >
Cotoneaster - skalník, choroba, škodca, 2.5.2018
Zkusila bych ho přihnojit nějakých hnojivem se stopovými prvky, asi mu něco chybí.           Lída
Lze ze zlatice - stromku střihem dosáhnout keře?, 2.5.2018
Keř se vám tam nevejde, počítejte nejméně plochu 1,5 x 1,5 m (a to, když ho budete dost řezat a usměrňovat), jinak klidně 2-2,5 x 2-2,5m s výškou 2,5-3m... A rozrůstá se i dál...            Lída
Jaký vysadit strom pro odstínění japonských javorů?, 1.5.2018 Obsahuje fotku
Japonské javory jsou spíše keřové - co tam dát javor - strom? Třeba Acer platanoides 'Drummondii', nezatížil by ten prostor hmotou, působí lehce - viz foto... Lída
Sklizeň běleného chřestu, 20.4.2018
Já se s tím teda nepářu.Hrůbky nedělám, sklízím asi 10 cm vysoké výhonky, které u báze uříznu trošičku šikmo ostrým pilkovitým nožem.Jsou trochu zelené, ale chuť je stále veli jemná.Sklízím každý den, až do doby, kdy už nemůžeme chřest ani vidět, to... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika