Příspěvky uživatele - 240.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou Fiskars lopatu?, 21.3.2016
Jinak měřím cca 183cm a může být klidně nějaká ergonomická. Díky Jarda
Jakou Fiskars lopatu?, 21.3.2016
Zdravím, mám dotaz. Jakou vybrat Fiskars lopatu? Nyní jí použiji zejména na přehazování tvrdší zeminy, štěrku a betonu. Koukám, že jich je hodně, některá je lehčí, ale to je spíše zahradní, na tyto úkony jí využiji časem. Rýč mám Xact a díval se... celý příspěvek >
Písková filtrace marimex nebo bestway, 9.9.2015
Tak jsem pořídil ProStar4 za 2519 Kč a jsem zvědav, v okolí jí má skoro každý a nikdo nenadával, že by to byl nějaký ´šmejd´ 
Písková filtrace marimex nebo bestway, 8.9.2015
Jen doplňující info, budeme to mít k bazénu Tampa o celkovém objemu necelé 4m3...
Písková filtrace marimex nebo bestway, 8.9.2015
Zdravím, optám se, jaká je ta lepší/dospělejší filtrace? Třeba od Mountfieldu PRO S144T? Jde mi o to, že teď se dá Pro Star 4 koupit za nějakých 2799 Kč, Baumax, který končí by měl mít ještě větší slevu, zda se oplatí za tyto peníze.... celý příspěvek >
Zlodějina Kavapo, 24.3.2015
kupovala jsem u nich vždy krásné a zdravé slepice... na objednání, tak jste mi vystrašili, chtěla jsem zas koupit po pár letech
Kdy kuřata k hejnu?, 21.5.2014
Dobrý den, mám hybridy + kohouta - celkem 12+1. Z líhně mám kuřata 18 kusů. Kdy je můžu dát k ostatním? Mezi kuřaty jsou asi i kohouti, zatím to nepoznám. Nebo je mám držet odděleně?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika