Příspěvky uživatele - 240.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrušeň Wiliamsova onemocnění, 31.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den. Zakoupil jsem hrušeň. Cca 4 týdny po vysadbe zacala zacernavat lišty a nové pupeny zcela odumrely. Můžete poradit zdali ji lze ještě zachránit?
Světlé skvrny na listech, 17.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, na 10 leté meruňce se letos vyskytují světlé skvrny na většině listů. Co chybí? Železo? Co s tím?
Rybíz se semen, 14.5.2016
Děkuji za obsáhlou odpověď. Normálně je množím rízkováním, ale třeba chuťově odlišné keře i třeba při snížené úrodě mě lákají. U řízků si ani nejsem jist, jestli pocházejí ze stoprocentně zdravých rostlin (virózy) a třeba ty semenáčky jsou... celý příspěvek >
Rybíz se semen, 13.5.2016
Je možné pěstovat rybíz (červený, černý, bílý) ze semen? Pokud ano, jaká se dá očekávat kvalita? Bude hodně horší, než ušlechtilý? A kříží se bílý/červený/černý navzájem?
Teče voda okolo skimmeru, 28.4.2016
Zdravím, děkuji za info, právě zjišťuji co a jak... Proč to takto namontovali? No, to já netuším, oni by měli být odborníci, mohu se jich pak ještě zeptat  Jarda
Škůdce? - pavučinky, 24.4.2016
Děkuji, až to bude s květy aktuální, tak to vyfotím.
Škůdce? - pavučinky, 23.4.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, každoročně se mi na révě Vostorg zjara objevují na mladých výhonech pavučinky a později opadá většina květů. Žádného škůdce jsem neobjevil, ani pod mikroskopem. Jedná se o normálné stav, nebo nějakého škůdce?
Jak na kunovite selmy? zerou vajicka i slepice, 17.4.2016
Nám taky ničila izolaci ve střeše. Lovit chodit jinam, slepic ani vajec si nevšímala. Do rekonstrukce střechy kvůli kuně se nám nechtělo, nějaké plašení taky nezabíralo. Nakonec jsme jí dávali "Liquid bag aroma" - jsou to požerové sáčky s ovocnou... celý příspěvek >
Příprava pro zapuštěný bazén a následná úprava, 24.3.2016
Zdravím, tak mi dnes dovezli... Kačírek HTK 4/8... Prý to nevadí, jaký na to máte prosím názor? Štěrk to není, ale co teď a tím? Děkuji moc všem, teď máme na tom dělat...
Příprava pro zapuštěný bazén a následná úprava, 23.3.2016
Děkuji za info, já zase nakonec asi pro něj pojedu, co jsem se bavil s hodně dobrým známým, tak by ho rozhodně dal, že to napomůže i rozložení hmotnosti, tak vezmu, tu tisícovku neřeším, jen jsem myslel, aby to nebylo k ničemu nebo naopak na škodu,... celý příspěvek >
Příprava pro zapuštěný bazén a následná úprava, 23.3.2016
Tak nyní jsem se dozvěděl, že štěrk má význam pouze v případě, kdybychom měli spodní vodu a udělat v něm i vývod, je to možné? Pokud jí nemáme, stačí tedy udusat zeminu a poté zalít betonem? Ještě jednou děkuji. Jarda
Jakou Fiskars lopatu?, 23.3.2016
Tak jsem vzal Xact, uvidíme, prohloupit jsem ale snad nemohl :-)
Příprava pro zapuštěný bazén a následná úprava, 23.3.2016
Zdravím, tak právě jedu objednat štěrk, předpokládám, že stačí výška nějakých 5 cm? A druhá důležitější věc, máte nějakou radu, jak poté bazén obsypat betonem, ale abych nemusel zalívat celou díru, kam by toho padlo mraky? Jak udělat nějak okolo... celý příspěvek >
Příprava pro zapuštěný bazén a následná úprava, 21.3.2016
Zdravím, děkuji za názory, drenáž jsme vůbec tedy neplánovali... Ještě jedna věc, ohledně štěrku, jakou frakci máme zvolit pod beton, je to tak nějak jedno? Zítra budu asi objednávat. Děkuji Jarda.
Jakou Fiskars lopatu?, 21.3.2016
Oprava, 187 cm ;-)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika