Příspěvky uživatele - 248.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Barva jablka, 5.4.2018
Barevně mám nejraději žlutočervená nebo červená. Chuťově mi vyhovují spíš sladší a s různým aroma - aby jablko vonělo, nejlépe z každého stromu jinak ... Moje "srdeční" záležitost je Gascoigneho šarlatové, teď ho ale kvůli místu na zahradě nemám.... celý příspěvek >
Přesazení narcisek, 4.4.2018
Něčím je zastiňte - třeba nějakým košíkem... Na slunce si musí zvykat postupně.           Lída
Určení názvu traviny, 4.4.2018
Fotka není zcela ostrá, ale vypadá to na mladé kostřavy.           Lída      
Co zasadit pod břízy?, 3.4.2018
Pod břízou (písčitá zem) mám směs všeho možného, všechno roste v pohodě (sazaník, jalovec Wiltonův, pivoňka, denivky, udatna, trávy hakonechloa, metlice, sněženky, orsej, tavolník, barvínek, skalník, thuja Golden Tuffet... Bříza dává jen lehký stín,... celý příspěvek >
Onemocnění jabloně?, 1.4.2018
Pokud je tato otázka na Apríla náhodou myslena vážně, tak buďte bez obav -je to jen lišejník (víc se šíří, protože díky odsiřování elektráren není síra v ovzduší). Neškodí, pouze se v něm může ukrývat jak užitečný, tak škodlivý... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika