Příspěvky uživatele - 111.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčatový hokus pokus - průběh, 1.1.2018
Na zapínání a vypínání jsou nejlepší hodiny do zásuvky. Nejlevnější jsem koupila asi za 40 kč asi v Obi. Projistotu cca 10 ks, nacvakáte dobu svícení a ono to zapíná a vypíná za Vás nemusíte na to sáhnout. Mě vyhovuje taky jsem buď nezapla nebo... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 1.1.2018
Tak Vám napíšu mé zkušenosti. Dcera měla velké akvárium cca 180 litrů. Koupila jse ji tam led osvětlení- bílá modrá na růst rostlin 120 cm dlouhé cena 1100,-kč. Pokládá se nahoru lišta s ledkami. Jenže akva bylo plné řas celé zelené tak jsem... celý příspěvek >
Rez hrušňová - vím jak na ní, 3.8.2017
Mám na zahradě starou hrušku cca 40 let možná víc. Chtěla jsem napsat že je zdravá ale není je napadena rzí ale minimálně. Dvě 8leté hrušně jsou napadeny hodně. Jalovec jsem vykopala na jaře byl naprosto zdravý žádný náznak napadení. Jsme stranou od... celý příspěvek >
Solení vody v bazenu, 28.7.2017
Přemýšlím o koupi Solinátoru můžete mi nějaký doporučit? Neustále bojuji s řasami v bazénu. Bazén má 33 kubíků. Moc děkuji za radu. Raději nějaký za rozumné peníze. Kdo ho má tak to chválí nebo nějaké zkušenosti jestli mám opravdu zakoupit. Jana
Melred, 27.6.2017
Dobrý den. Nemáte někdo tuto broskev? Moc jsem toho o ní nenašla.Včera koupená v kontejneru. Děkuji. Jana
Broskvoň Inka, 27.6.2017
Já jsi ji určitě pořídím. Nemůžu sehnat snad na podzim bude Moc ji chci. Snad mi na jižním okraji Českého ráje půjde. Jana
Druh bohyšky, 9.5.2017
hosty se dle fotky určují s velkou mírou chybovosti..(a ještě bez měřítka + myslím, že je f. přesvícená, květ osvitem vyblajchlý) takže jen tip : Hosta undulata Albomarginata (na cca 75 %) Květa
Clematis shora dolu, 20.4.2017
zkuste nějaký z Clematisů integrifolia nebo C. heracleifolia.  Asi nejsnáze u nás dostupným kultivarem je Arabella, pěstuju ji jako půdokryv, převis (omezeně) by dělala. Jen je možnost oděru větviček trochu větrem je-li sklípek... celý příspěvek >
Mráz, 20.4.2017
Tak já to postříkala Championem. Vzala jsem broskve nektarinky a mandle a co zbylo tak třešně jen za spoda ty už jsou velké, vše buď kvete nebo začíná. Meruňky mám odkvetlé tak ti mají smůlu.Tady v půlnoci byla nula ráno nevím ale šedivák nebyl.... celý příspěvek >
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 3.4.2017
U Championu bylo někde psáno že částečně ochrání i před mrazem. Tak jsem myslela jestli to nebude lepší. Stříkala jsem vždy jen Kuprikolem a začínám vybírat co bude pro stromky nejlepší ale vůbec se v tom nevyznám. Mám tady papírek a vypsáno co tak... celý příspěvek >
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 3.4.2017
Když mícháte postřiky jak to ředíte? 5litrů vody a dávka Thiramu na 5 litrů a dávka třeba Horizonu na 5 litrů? Nebo se dávají poloviční dávky. A ještě můžu Thiram namíchat se Championem. Broskve mám dvakrát postříkané Kuprikolem a teď potřebuji... celý příspěvek >
Chválím Jukku, 15.3.2017
Tak sice mi nikdo neodpověděl. Ale dneska mi přišli stromky. A můžu říct že takové pěkné velké a silné mi přišli jen od pana Peška ze starých odrůd. Pěkné silné kmeny a rozvětvené ma můj požadavek nebyly zastřihlé. Potřebuji si zapěstovat korunku... celý příspěvek >
Rajčata hydroponicky a aeroponicky, 11.3.2017
Mám nakoupené hnojivo, sazeničky přesázené do rockvolu. Rajčata a papriky letos poprvé. Mám v plánu spíš hydroponii ale prozvdušnovat vodu přímo v květníku. Mám několik dotazů odpovědi jsem zatím nikde nenašla když mi pomůžete budu ráda. 1... celý příspěvek >
Výsadba do skleníku, 11.3.2017
Ředkvičky a salát jsem sela převčírem. Právě že se mi zdá že už nebude taková zima. Bydlím na jižním kraji Českého ráje. Skleník ze skla 250 metrů nad mořem. Od úterý předpověd 14 stutňů tak počkám do úterka. Jana
Výsadba do skleníku, 11.3.2017
Chci se Vás zeptat jak jste na tom se sázením do skleníku. Mám doma rajčata z výsevu a včera jsem koupila Surfínie. Chci to dát do skleníku aby mi zesílili popřídadě přehodím netkanou. Není ještě moc brzo? Skleník je nevytápěný. V předpovědi na týden... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika