Příspěvky uživatele - 118.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký je rozdíl v čerpadlech, 27.12.2017
Někde v diskusi jsem vyčetl, že aby se pohla hladina u skimeru 110 mm je potřeba průtok minimálně 20.000 l. Takže koupím čerpadlo o výkonu 30.000 l a ono beztak pojede méně než na dvacet jelikož bude tlačit do výše 1 m. Ubrat na výkonu čerpadla jde... celý příspěvek >
Jaký je rozdíl v čerpadlech, 26.12.2017
Ještě dotaz: Když už musím z důvodu nedostatku místa ve sklepě umístit biologickou filtraci ven k jezírku a zcela zapustit do země, a proto pro ní vybetonovat šachtici, není potom správné tuto betonovou šachtici rozdělit přepážkami na 3 díly a... celý příspěvek >
Jaký je rozdíl v čerpadlech, 26.12.2017
Děkuji za rady pane hrkal. Dalo by se nějak popsat kolik to je průtok 20.000 l/h? Stačí na takový průtok trubka 110 mm? Při takovém průtoku z ní voda volně vytéká nebo proudem stříká?
Jaký je rozdíl v čerpadlech, 19.12.2017
Hodně jsem se tady na diskusi vzdělal. Mám však ale ještě jednu koncepční otázku v které se dosud i po přečtení diskusí nedokážu zorientovat. Z diskusí jsem zjistil, že úkol filtrace je co nejvíce a co nejrychleji oddělit kal z vody. Momentálně... celý příspěvek >
Jaký je rozdíl v čerpadlech, 19.12.2017
Tak to máte taky pravdu. Když se dívám na čerpadlo AquaForte PSeries 35000 tak je stejně drahé a regulaci výkonu nemá. Má sice o 5000 l vyšší výkon ale zase má výrazně větší spotřebu. Potom je asi to AquaForte DM 30000 rozumně v daný okamžik rozumný... celý příspěvek >
Jaký je rozdíl v čerpadlech, 18.12.2017
Mám dotaz na zkušené jezírkáře. Jsem ve fázi rekonstrukce jezírka. Bude mít odjem 20 m. Na hrubo už je vykopánove svahu. Nad ním bude malé jezírko velikosti 5 m. Rozdíl výše hladiny mezimalým horním jezírkem a větším spodním je 1,5 m. Z malého... celý příspěvek >
Zdroj vody na ostřik bubnového filtru, 28.11.2017
Stále uvažuji o bubnovém filtru AEM-EASY-DRUM. Vysokotlaké čerpadlo je součástí setu. Napadá mne ho umístit pod mikado a tím do něj bude voda stekat samospadem. Vodu však musí tlačit přes smyčku nahoru nad maximální hladinu mikáda (uvažuji že to bude... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 12.11.2017
Prosba na uživatele abc: Poprosil bych Vás o informaci u kterého eshopu Vám poslali ceskej manuál? Taky nad tím pořád uvažuji a kladu si otázku zda jsou lepší 4 ruské T34 (vortexy) nebo jeden německý tiger (bubnový filtr).
Filtrace nexus, 12.11.2017
Děkuji za odpověď. Pochopil jsem ji tak, že fitr není špatný ale uživatelé jej neumí pořádně zapojit. 
Filtrace nexus, 11.11.2017
Prosba na uživatele EXN: K dotazu na kvalitu ubnového filtru AEM Easy Drum jste uvedl odkaz na diskusi. Bohužel ani já ani google jsme to nepřeložili srozumitelně. Vy ji máte přečtenou. Dokázal by jste stručně říci jak dopadl. Mizerie,... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 10.11.2017
Dotaz na uživatele EXN: Když se dívám na fotky Vašeho jezírka tak se mi líbí zakončení břehů. Jsou vyzděné z kamenů. Když uvažuji jak se to asi realizovalo, tak se do vykopané díry položila a svařila folie a až potom se vyzdily stěny. Ty mají... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 9.11.2017
Máte úžasnou trpělivost pane Hrkal, děkuji ale je to jako v politice. Nikdy nevěř tomu co prodejce uvádí. Já to chápu laicky takto. Bubnový filtr má maximální průtok 20000 l. To znamená pouze v okamžiku kdy ho vybalím z krabice. Jakmile jej zapojím,... celý příspěvek >
Schema kořenové filtrace, 8.11.2017
A bubnový filtr AEM EASY Drum by stačil na jezíko 20 kubíků?
Schema kořenové filtrace, 5.11.2017
Řekl bych že Banat je v oblasti jezírek nejdál. I když osobnně nejsem zastánce jezírka typu bazénu - kolmé stěny ale z hlediska čistění to je nejjednodušší. Ve starém jezírku jsem měl celou folii od dna až nahoru vyloženou velkými kameny. Pro... celý příspěvek >
Schema kořenové filtrace, 4.11.2017
Ano jsem názoru, že to je to nejlepší co existuje. Akorát jsem to neviděl nikde na živo. Ale díval jsem se na obrázky vašeho jezírka a došel jsem k názoru, že máte folii zakrytou kamením po celé ploše. Dokonce i dno máte vyzděné kameny. Z estetického... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika