Příspěvky uživatele - 166.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zesílení růstu stromků na M26, 19.4.2017
Mohu jen potvrdit. Shalimar na M26 pozbuzuji hnojením a řezem, avšak nepříliš úspěšně, Admirál na téže podnoži má u zemi nehezkou velkou bouli jko následek srůstu bujné odrůdy s brzdící podnoží a jeho růst po čtyřech létech jakoby ustával a na jiné... celý příspěvek >
Rozela, 13.4.2017
Vloni mi strom Lipna bohatě přeplodil, což je samozřejmě moje chyba, na kterou letos doplatím. Přes vysokou úrodu byly plody střední velikosti, někdy ale hůře vybarvené. Díky tomu přeplození mám ještě teď plody Lipna ve sklepě, sice některé - asi ty... celý příspěvek >
Zlodějina Kavapo, 20.3.2017
Bereme slepičky již 5 rokem z velkochovu ve Svaté Barboře... a ty jen a jen doporučím... neuhynula mi jediná slepička / když nepočítám lišku která nám pročistila v loňském roce chov..ale to je chyba naše a ne odchovu kuřic. Vžycky drželi ceny a nikdy... celý příspěvek >
Merkur, 22.2.2017
Pro IH: Chlubil jsem se sklepem, ale asi to bude spíše stanovištěm - Plzeňsko, n.m. výška 400 m n.m.R.
Merkur, 20.2.2017
Výborný sklep jsem si přál. Postavil jsem jej mimo dům, pod zemí, kratší obvodová zeď je zároveň stěnou podzemní nádrže na dešťovou vodu a strop je současně podlahou nevytápěné místnosti, což je dílna a sklad zahradního náčiní zároveň. Podlaha je z... celý příspěvek >
Merkur, 19.2.2017
Merkur dnes: při uskladnění překvapivě dost odpadu hnilobou, což může být chyba pěstitele. Zdravé plody jsou stále pevné až tuhé, chuť pro milovníky sladkých jablek výborná. Sklep mimo dům má nyní 2 až 4 st. C. Ostatní vlastnosti zde již popsal... celý příspěvek >
Shalimar, 19.2.2017
Shalimar jsem už dříve odsoudil jako propadák, na přímluvu rodiny stále žije. A já jsem lehce znejistěl, nyní už je dužnina příjemně sladká, nepříjemné pachutě zmizely. Ano, není to žádný zázrak, dužnina zůstává pevná, s trochou nadsázky skoro tuhá... celý příspěvek >
Jonagold Marnika, 5.2.2017
Rozdíly ve vybarvení i tvaru plodu jsou samozřejmě zajímavé. Mne by však nejvíce zajímalo, která z mutací je "nejjonatanovější",  která má nejdelší trvanlivost, případně ještě, zda některá je trochu méně náročná na teplo. Konkrétně Marnika dobře... celý příspěvek >
Rozela, 1.2.2017
Jsa povzbuzen pochvalou, dám ještě jeden typ na využití šťavnatého Lipna: šnekovým odšťavňovačem proženeme (vše na kousky nakrájené) 4 oloupaná a vykrájená Lipna, 2 mrkve a nakonec jednu červenou řepu, jejíž vylisovanou dřeň chytáme do samostatné... celý příspěvek >
Rozela, 1.2.2017
Mám rád, když má někdo jiný názor, než já, nutí to k zamyšlení. A zejména oceňuji absenci osobních invektiv a útoků, děkuji.R. 
Rozela, 1.2.2017
K Lipnu: Asi po desetileté zkušenosti s touto odrůdou: Velmi úrodná, pokud ji pěstitel nechá přeplodit, může alternovat. Rezistentní, pěstitelsky opravdu snadná. Plody hezké, velké, tvarem připomínají Idared. Nu a mínusy: Po utržení ostřejší kyselina... celý příspěvek >
Rozela, 31.1.2017
Letos jsem měl první malou úrodu. Nm výška 400m, dnes bych chuť plodů asi právě v optimální kondici subjektivně hodnotil jako výbornou, harmonickou, příjemně sladkou a aromatickou, jsem vellmi spokojen. Ovšem nevím jak v 600 n.m. Možná nebude chuť... celý příspěvek >
Má smysl zachránit Idared?, 27.1.2017
Snad jen poznámka k dokreslení Idaredu. Měl jsem dva stromy této odrůdy. Jeden na M9 (ano, vím, že jde o nevhodnou kombinaci velmi plodné odrůdy na velmi pldné podnoži, byl to můůj vlastní pokus), druhý snad na M2 nebo 4. Nikdo mi nechtěl uvěřit, že... celý příspěvek >
Shalimar, 13.1.2017
Goldstar mám jen na jedné větévce a zatím nic moc, hodně chytá hořkou pihovitost. Ale tuhou dužninu má ještě nyní Merkur, ale zdá se, že rád chytá povrchové vady na kráse, což skladové kondici nepřidá. R.
Shalimar, 12.1.2017
Zkusil bych se vrátit k původnímu tématu, tj. k Shalimaru. Opět jsem "degustoval" či snad spíše zcela amatérsky ochutnával a možná už nejsem k Shalimaru tak kritický. Jak postupně dozrává, vylepšuje se barva i chuť a snad někdy v únoru by mohl... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika