Příspěvky uživatele - 230.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Extremne dlouhe pnouci ruze, 25.6.2013 Obsahuje fotku
ramblery ale kvetou jen jednou --mohou mít i dvanáct metrů.. momentáĺně mi odkvétá Paul's Himalayan Musk.kvete fialový Veilchenblau a American Pillar - mají všechny dva roky a už jsou dost narostlé.. ten poslední má na plotě 6m některé ramblery... celý příspěvek >
Usychání růží - prosím o radu, 13.6.2013
je spálená slunkem. ty kořeny má opravdu ven.. jelikož jsou to růže, které jsou spíše do interiéru, měla by se na balkoně přistínit.. - zkusit přisypat hlínu můžete, asi to chce ostříhat  -ale vidím to černě.. ozdoba to není..
Růže Traumfrau, 4.6.2013
tak to teda nevím - s přesazováním.. když tak nějak opatrně a dokud je deštivo.. pokud se rozpadne kořenový bal. nemusí to dobře dopadnout. raději opatrně z obou stran rozřezat svisle kontejnerek..budou tam asi bílé nové kořínky.. jo a díky Lído... celý příspěvek >
Růže Traumfrau, 4.6.2013
upřesněte v čem je ta růže tedˇ. jinak tuto růži neznám. je to velkokvětá, drobnokvětá nebo pokryvná..? v databázi p. Žlebčíka jsem ji nenašla..pokud je v květníku - při zalévání a sem tam pohnojení by měla vydržet. - může to být růže v... celý příspěvek >
Žloutnutí listů, 3.6.2013
pokud dodržíte ředění tak se nic nestane..dokonce jsem kdysi dávala obojí najednou. teď to dělám zvlášť - při mém počtu růží by byla velká škoda kdyby se něco zvrtlo střikat až nehrozí déšť a taky ne v poledne za vys. teplot.. K. 
Žloutnutí listů, 31.5.2013
oranžové kupičky je rez  . ta se letos vyskytuje ve větší míře kvůli častým dešťům.. stříkat přípravky jako na houbu ,,Syllit a pod. / a nezapomenout na smáčedlo - třeba kuchyňský Jar.. jinak postřik sjede. listy jsou mladé a hladké..... celý příspěvek >
Zase růže, 20.5.2013 Obsahuje fotku
tak to jo -- moje angl. Mary Rose už každým dnem rozkvete.. je vždycky první... až za nějaký čas po ní jdou ostatní.
Zase růže, 19.5.2013 Obsahuje fotku
musím dát na vědomí, ž v jednom marketu na O. je navezena spousta nádherných růží v kontejnerkách - průměrná cena 250kč.. jsou tam i růže německé firmy -- dost skvostů..dokonce historická Louise Odier -- vřele doporučuji.nádherná vůně, veliký... celý příspěvek >
Co s plísní na zakoupených sazenicích růže?, 12.4.2013
loni jsem koupila jednu fialovou v sáčku -- popínavá.. byla tam ale firma - tak jsem jim napsala mail aby mi řekli, co to vlastně je za růži.. k mému překvapení odpověděli.-. a měl by to být celkem slušný úlovek . Austinovka Chianti.. jednu vadu... celý příspěvek >
Co s plísní na zakoupených sazenicích růže?, 12.4.2013
taky bych je umyla --- Baycor není na škodu - někdy s ním růže stříkám.. - ale jinak nejsem nadšena z růží v igelitu.. koupila jsem je snad jednou v životě -- na obalu obrázek co neodpovídá skutečnosti -- většinou beze jména - jen určení barvy..... celý příspěvek >
Růže, 10.4.2013 Obsahuje fotku
souhlas - už se tady o tom psalo, že ty trubkové oblouky mají velmi malou životnost.. buď je poláme vítr nebo zreziví a ulámou se. mám oblouky z betonářské oceli -- jsem s nima velice spokojena. stačilo zapíchnout dvojité do země asi 40 cm - nemusí... celý příspěvek >
Černá růže, 10.4.2013 Obsahuje fotku
-- nádherná tmavá, sametová, voňavá
Černá růže, 10.4.2013 Obsahuje fotku
dobrý den -- tmavou mám Barkarolu. ale jak je moc horké počasí, připaluje se. mám ji na dvou místech - jedna je odpoledne ve stínu - té se daří líp..dost tmavá je taky austinka Mustead Wood - s nádhernou vůní  z tzv. modrých mám zmiňovanou... celý příspěvek >
Už stříháte růže?, 9.4.2013 Obsahuje fotku
no jo -- já taky - sněhu po kolena. ach jo.. kdy se dočkáme?ještě že letos nebudou tak namrzlé..
Růže ze semínek?, 28.3.2013
tak to se fakt chytla a vzešla ze semene.. je dobré šípek nechat přemrznout. bude to samozřejmě zase šípková - ale jde takhle zasít i šípky z růží šlechtěných. ty pak budou mít květ i odlišný.na zahradě se mi v půdě sem tam taky objeví semenáček -... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika