Příspěvky uživatele - 230.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jde takto rozmnožit růže?, 28.3.2013
ahoj -   zkoušela jsem to taky..  ty růžičky z marketů jsou z pěstitelských skleníků - dokonce až z Keni.. tam se pěstují ve sklenících v obrovském množství a dovážejí se letecky..  takže moc šance na úspěch není - třeba i... celý příspěvek >
Zase růže, 9.3.2013 Obsahuje fotku
hodně jich koncem jara létá kolem růží.. larvy přežívají a živí se v trouchnivém dřevě nebo v kompostu.páří se v létě, po nakladení vajíček hynou. letos jich možná bude dost, když byly mírná zima..
Zazimování růží, 6.3.2013 Obsahuje fotku
po neděli má jít teploměr ještě dolů.. snad to nebude tragické.. ještě neodbalím.. až později.. letos by to mohlo vyjít skvěle.. na některých růžích je fakt zelené listí..
Zase růže, 6.3.2013 Obsahuje fotku
----a spoustu jiných krasavic - zavoskované je dobré nechat uvnitř n aokně napučet - až později vysadit i s drátěnou mřížkou ven - s patkou pod úrovní země..
Zase růže, 6.3.2013 Obsahuje fotku
--
Zase růže, 6.3.2013 Obsahuje fotku
a máme tu jarní prodej -- v H. navezli velký výběr růží..kdo má zájem -- než jim to tam zdevastuje..   
Duhová růže, 22.2.2013
jj- a chtělo by to policajty --- si vemte kolik lidí je natvrdlých a koupí -..
Nevíte náhodou název této růže?, 15.2.2013
ahoj - tak ta růže asi nebude nikde. dívala jsem se i u nás tady na Moravě. Příbor nemá.. ještě jsou Fryčovice, ale tam asi na jaře nebude.je dost vyprodaý.další možnost je řízek z Chotobusi kde ji mají a naočkování.. buď u Pelcových nebo snad... celý příspěvek >
Nevíte náhodou název této růže?, 9.2.2013
 z těch fotek co jste dala nejde absolutně určit růže.. tady jsou veškeré dohady zbytečné..
Zase růže, 19.1.2013 Obsahuje fotku
no právě, že u nás loni bylo -22 st.. a to dostalo dost růží na frak. i když neodešla žádná, dost dlouho trvalo než se vzpamatovaly.. tři popínavky dokonce jen rostly a měly u spodního patra jen pár květů. tak jsem letos nenechala nic náhodě a... celý příspěvek >
Zase růže, 19.1.2013 Obsahuje fotku
hmm - právě proto může zmrznout - listová plocha k tomu napomáhá.. - Elfe byla první, kterou jsem dobře zabalila. žluté růže jsou nejhaklivější- a Elfe se řadí do žlutých.. loni jsem ji musela střihnout u země. používám béžovou netkanou textilii- ta... celý příspěvek >
Zase růže, 19.1.2013
ještě je v cizině jedna možnost - a jsou o dost levnější - holanďané. K.
Zase růže, 17.1.2013 Obsahuje fotku
 ještě k Elfe -- je sice třeba na zimu zabalit, ale jinak se dá v pohodě pěstovat jako keřová. barvu má ale spíše světle citronovou. nazelenalé jsou hlavně poupata.. je ovšem sehnatelná - Starkl.
Zase růže, 17.1.2013
Katalog belgické firmy, která obě tyto růžičky nabízí.
Zase růže, 17.1.2013 Obsahuje fotku
další nazelenalá, ale s růžovým středem je Pashmina má taky drobné květy. je naprosto kouzelná.jedna firma z Belgie ji prodává i jako stromkovou.... taky velmi špatně sehnatelná. větší možnosti mají v Praze třeba u Chládka - jinak bohužel zas to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika