Příspěvky uživatele - 248.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co chybí dubu?, 8.6.2017
Konvalinko, napadá mne, jestli spíš něco není na té straně v té původní zemi, co by to zbarvení ovlivňovalo... Jak kdyby ta půlka byla něčím otrávená.. Roste normálně? Ale PROČ jen půlka... celý příspěvek >
Žloutnutí listů u kroucené vrby, 8.6.2017
Tak pardon, odpovídala jsem pí Heleně, aniž bych si všimla, že je dotaz z r.2010 .  Omlouvám se. Lída
Žloutnutí listů u kroucené vrby, 8.6.2017 Obsahuje fotku
Jestli to vypadá jako na přiloženém obrázku (použila jsem obr. od IH, snad se nebude zlobit), tak mi odpověděl, že je to hálčivec vrbový.           Lída
Brouci - co to je a co s tím, 8.6.2017
Ty listy mají trošku normální kadeřavost. Také ji trochu mám, i když jsem stříkala. Takže s tím není žádný problém, těch pár listů prostě opadne. Ty "brouci" nejsou brouci, ale puklice. Vyžaduje opakovaný postřik, použijte přípravky účinkující na... celý příspěvek >
Řez keřové růže na popínavou, 7.6.2017
Určitě ji nemůžete zjara seřezat jako velkokvětou.. U pnoucích se vyřezávají hlavně slabé výhony, u starších lze přestárlý výhon buď odstranit, nebo zkrátit k rozvětvení na mladý silný výhon. U remontantních se boční výhony po prvním květu mohou... celý příspěvek >
Poznáte kultivar růže?, 7.6.2017
Těch je... ruze.wi Ale i ty supermarketové mívají na balení obvykle psané jméno (jen někdy jsou vevnitř jiné ).           Lída
Černání okrajů listů 2., prosím odkaz na atlas chorob Mendelu?, 7.6.2017
Teď jsem něco našla, jestli to půjde, je to asi z jejich archivu...            Lída
Černání okrajů listů 2., prosím odkaz na atlas chorob Mendelu?, 6.6.2017
Ráda bych pomohla, ale ten atlas (něco málo z něj mám stažené) na netu již asi není, našla jsem jen tuto stránku, ale tam chtějí přihlášení (tak asi se zaregistrovat a přihlásit), nebo mendelu má také (ale tam spíš neovocné) - vybrat vpravo... celý příspěvek >
Co s mravcami na nektarinke?, 6.6.2017
Na mšice Pirimor - nehubí užitečný hmyz a je systémový.  Lída
Tip na kvetoucí pokojovou rostlinku do malého (Ø 6cm) květináčku, 6.6.2017
V téhle velikosti prodávají kvetoucí kalanchoe, nějaký čas v tom roste (než vyroste). Nebo mladá africká fialka (saintpaulia). Jinak mne napadá jedině kaktus na osluněné okno).          Lída
Nektarinka Venus, 5.6.2017
Moje Venus letos díky mrazům nemá ani jeden  ...   Lída
Ztráta vody z malého jezírka, 4.6.2017
Odborný názor to tedy nebude, ale pokud se vám cca 800-1000 litrů vody ztratí za dvě hodiny cestou po kamenech při puštění čerpadla, tak někde v tom koloběhu uniká.           Lída
Co s mravcami na nektarinke?, 4.6.2017
Pásek lepenky kolem kmínku i kolem opěrné tyčky - pásky potřít lepem.  Lída
Jak se jmenuje tato trvalka?, 4.6.2017
Réva má kořeny hluboko, ta ne, možná by šel ten zimolez. Musela byste to zkusit, nebo dávat letničky, těch je dost na výběr.           Lída
Jak se jmenuje tato trvalka?, 4.6.2017
Jen - není to vysloveně trvalka, roste na místě tak dva roky, ale přesévá se.  Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika