Příspěvky uživatele - 248.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdo ožral rybíz?, 17.6.2017
Asi ano, mohla by to být pilatka rybízová. Agromanuál doporučuje Calypso 480 SC, ale má ochrannou lhůtu 21 dní a rybíz už zraje...           Lída
A opět neznámá rostlina, 17.6.2017
Rostlina po vykvetení a vytvoření plodů zajde, ale vysemení se a kvete pak druhým rokem, tak se nelekněte.           Lída
Co je to za keř, 17.6.2017 Obsahuje fotku
Fotka se neodeslala...    L.
Co je to za keř, 17.6.2017
Ano, tavola, pravděpodobně "Diabolo", po odkvětu se tvoří červené plody.  Lída
Identifikace rostliny, 16.6.2017
Ještě mne také napadla vrbina...        L
Identifikace rostliny, 16.6.2017
Pupalka i kyprej mně taky nejdřív napadly, ale kyprej mívá užší lístky (a dole těsně u země má stonek zbarvený do malinova) a pupalka je má listy střídavé, ne vstřícné.           Lída
Čím nechat porůst kámen?, 16.6.2017
Také se mi kámen líbí, co se mi nelíbí, je ten jeho podstavec . Ale tazatel ho chce nechat porůst. V čem to "něco" bude růst? Pokud máte někde dole (na fotce to není vidět) kousek země, tak nahoru schopný šplhat a kámen pokrýt může třeba pestrolistý... celý příspěvek >
Identifikace rostliny, 16.6.2017
Pokud myslíte ty tři šťopky v popředí, tak ještě chvíli počkejte, až to začne aspoň nasazovat na květ, takhle to zatím těžko s jistotou určit...  Lída
Založení trávníku v jalové a utužené půdě, 14.6.2017
Tráva klidně proroste i skrz vyasfaltovanou silnici, takže tu utuženou zem zvládne, i když to asi první roky nebude hned parkový trávník.         Lída
Co je to za krásnou jiřinku?, 12.6.2017 Obsahuje fotku
Když jsem ještě měla jiřiny (teď nemám kde uložit trsy hlíz na zimu), vždycky při výsadbě jsem jim do jámy dala dost hnoje, to se jim líbilo  .  Lída
Co je to za krásnou jiřinku?, 11.6.2017
Nebo máte ještě možnost požádat současnou majitelku, ať vám na podzim po vyrytí věnuje jednu "bramboru" s očkem ...          L.
Co je to za krásnou jiřinku?, 11.6.2017
Dost velký výběr jiřin mívá v jarním katalogu Lukon Bulbs, možná byste ji tam našla (ještě letošní na netu má, ale už z něj nezasílá). Nároky má určitě jako každá jiná jiřina...            Lída
Cena 4leté rostliny, 11.6.2017
Nevím, jak dlouhý plot máte, o kolik se jedná rostlin. Mně soused loni zlikvidoval Roundapem 4 kusy již několik let plodícího vína, když těsně vedle něj stříkal. Nechtěla jsem nic, jen jsem ho "zprdla", nařízkovala jsem nové. Ona cena (i ta... celý příspěvek >
Co je toto za plevel?, 10.6.2017
Jedlá ...           Lída
Co chybí dubu?, 9.6.2017
Konvalinko, teď jsem si zadala "chřadnutí dubů" a asi 4.odkaz v pořadí byl článek o chřadnutí dřevin Ing.Mrkvy, CSc, kde píše i toto : "Při epizodách sucha, kdy půda prosychá shora... ...Zmíněný nedostatek živin a zejména kationtů mimo to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika