Příspěvky uživatele - 128.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Úhyn ryb - červ?, 12.5.2012
Bylo mi záhadou, když loni na podzim uhynuli 2 karasi a letos už 3.Když jsme včera jednoho vylovila mrskal se mu z břicha dlouhej tenkej hnědej červ.Slyšela jsme, že je to běžný parazit ryb v zahradních jezírkách.-((Ale já ho tam nechcu.Jak s ním... celý příspěvek >
Hecht 144 BTS, 6.5.2012
zkesenosti asi jeste nebudou, je to letosni novinka. jinak na par detailu shodny model jako 143bts. rozdil je v beznaradovem nastaveni riditek, jina rujojet a pokud se nepletu, tak jina spojka, zapalovani. ale mechanika motoru je shodna.
Křovinořezy s dělenou hřídelí, 6.5.2012
mam vyzinac i krovinorez, oba maji delitelnou hridel, kupoval jsem je prave kvuli tomu a problem s tim nemam, je to super.
Pattfield PE-BKS 3735, 10.4.2012
hecht cina rozhodne je, ale je to asi to nejlepsi z ciny. je tu plno zkusenosti vetsina pozitivnich a hlavne na hechta jsou servisy a nahradni dily. takhle muzete akorat reklamovat a vzdy budete mesic bez pily a pak treba dostanete novou a tak porad... celý příspěvek >
Pattfield PE-BKS 3735, 10.4.2012
a nebylo lepší koupit Hecht, kolik stála? vypadá hodně plastově, jako hračka. Ale určitě jako hoby poslouží. Jsem zvědavej na další zkušenosti.
Poradte prosim akú pílu na doma, 15.3.2012
s tím servisem je to potřeba rozhodně zjistit :-)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika