Příspěvky uživatele - 7.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
TOP maliny, 20.10.2016
Několik let jsem nakupovala u Starkla nebo Sieberze odrůdy Willamette, Himbo Top a jiné, ale k ničemu nebyly. Špatně rostly, plody chuťově nic moc, tak jsem je povyhazovala a na Aukru jsem koupila za desetinovou cenu maliny Heritage. Dnes (po čtyřech... celý příspěvek >
Co se s broskvemi děje?, 28.6.2016
Pokoušela jsem se, ale na fotkách to není vůbec vidět. A na zahradu nepustí soused ani své příbuzné natož cizí. Už jsem schytala první varování ať mu pořád nečumím za plot.
Co se s broskvemi děje?, 27.6.2016
Ano, listy jsou skutečně čisté na celém stromě. Teď mě trochu nahlodal pan Jiří FM. Soused za plotem má takto napadené všechny plody švestek. Myslela jsem si, že se broskev nemůže od švestky nakazit, ale pan Jiří FM říká, že může. Napadené plody... celý příspěvek >
Co se s broskvemi děje?, 26.6.2016
Děkuji za radu, napadené plody jsem otrhala, nakonec to nebyla taková hrůza. Na celém stromě jsem našla pouze 6 zdeformovaných plodů. Protože brosvoň stříkám 3x (listopad, únor a při rašení), myslela jsem si, jestli se nepřenesla nějaká nemoc ze... celý příspěvek >
Co se s broskvemi děje?, 23.6.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám 11-ti letou broskvoň Redhaven a doposud se růst broskví vyvíjel velmi slibně.  Ale před pár dny jsem zjistila, že se plody začínají deformovat (viz foto).  Neznám příčinu, takže nevím jak postupovat, abych úrodu... celý příspěvek >
Máte zkušenost s bazénem Intex Metal Frame, 20.6.2016
My už máme druhý bazén s konstrukcí. První byl už pro nás malý, tak jsme jej darovali, ale je dodnes v pořádku a používaný. Před dvěma lety jsme si pořídili tento: INTEX FRAME FAMILY lll o rozměrech 4,5 x 2,2 x 0,84 m. Až děti povyrostou,... celý příspěvek >
Kartušová filtrace, 14.3.2016
Vůbec se nemusí používat hodně chemie, když si držíte bazén průběžně v pořádku. Škoda, že nejste můj soused. Jak jsem v ostatních diskuzích zjistila, jste odborník téměř na všechno a nikdy nepřijmete názor jiných.
Kartušová filtrace, 14.3.2016
Musím s vámi nesouhlasit. Pokud by nefiltrovala, pak by vložka musela být po filtraci naprosto čistá (což není), maximálně zapatlaná od mušek. Tady se paní Lucie Plzák ptala, zda má někdo zkušenosti s kartušovou filtraci. Já zde uvádím pravdivě... celý příspěvek >
Kartušová filtrace, 14.3.2016
Myslíte, kdy ji vyměním za novou? První dva roky jsem měla jednu, ale před zazimováním jsem ji omyla a nechala pořádně vyschnout. Pak jsem si ale řekla, že těch cca 150,- Kč ročně za novou vložku mě nezruinuje a každou sezónu dám vložku novou. I... celý příspěvek >
Kartušová filtrace, 14.3.2016
Ano, voda je skutečně naprosto čistá jako když ji právě napustíte. Dokonce sousedka, která měla pískovku, nějakou prostar 4 nebo tak nějak, si přes internet objednávala tu samou co mám já a je s ní rovněž velmi spokojená.
Kartušová filtrace, 13.3.2016
Ještě jsem zapoměla uvést, že 2x týdně vytáhnu z filtrace filtrační vložku a proudem vody z hadice ji opláchnu. Vždy mám v zásobě koupenou 1 filtrační vložku pro případnou výměnu.
Kartušová filtrace, 13.3.2016
To je nesmysl, co tady píšete. Já mám bazén ještě větší než uvádí Lucie Plzák a v pohodě mi stačí kartušová filtrace 3,7 m3.  Voda je celé léto průzračná a to se téměř denně koupe 4 až 6 osob. Používám bazénovou chemii 1) AQuaMar Triplex... celý příspěvek >
Travni smes na sluna mista, 9.3.2016
Dobrý den,  dovolte mi reagovat na váš příspěvek. V roce 2014 jsem si nakoupila v Chocni Oseva Uni travní parkovou směs UNI 2 UNIPO a parkovou směs do sucha UNI 8. Ten rok jsem měla nejkrásnější trávník v širokém okolí. Ovšem ve velmi suchém... celý příspěvek >
Poraďte odrůdu okurek nakladaček, 19.2.2016
Já už léta pěstuji nakládačky odrůdu DESDEMONA  a nemůžu si je vynachválit. Zkoušela jsem i jiné odrůdy, ale k téhle se vždy ráda vracím. Stejně jako u salátovek odrůda VICTORIE. Oboje pěstuji naležato na záhoně bez fólie, poloha... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika