Příspěvky uživatele - 7.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Potřebuji tip na dobrou švestku, 3.3.2017
Ovoce chci pouze na baštu, koláče a zamrazení nebo kompot.
Potřebuji tip na dobrou švestku, 3.3.2017
Ano, kvete každý rok, ale pak z toho nic není. Možná dělám něco špatně. I když stále vyhledávám zdejší vlákna, kde jsou potřebné rady a snažím se ze všech sil, aby se stromkům dařilo. Na stejném místě v rozestupu 6-ti metrů mám ještě meruňku, 2... celý příspěvek >
Potřebuji tip na dobrou švestku, 3.3.2017
Tento popis jsem si našla na netu: kříženec Ersingerská x Čačanská najbolia velikost plodu: velká (55g) dužnina: zelenožlutá, velmi chutná, dobře jde od pecky plodnost: plodí na jednoletém dřevě odolnost: tolerantní k šarce,... celý příspěvek >
Potřebuji tip na dobrou švestku, 3.3.2017
A doba zrání Topstaru je ve kterém měsíci?
Potřebuji tip na dobrou švestku, 3.3.2017
Už jsem se rozhodla. S Gabrovskou se rozloučím a na její místo zasadím švestku, kterou mi doporučíte. Mám málo místa, takže potřebuji strom spíše menší (střední),  odolný mrazu i chorobám, samosprašný, ne úplně pozdní. A taky takový, který bude... celý příspěvek >
Gabrovská se Bulharům povedla, 22.2.2017
Ty postřiky provádím proti pilatce a proti mšicím - podle potřeby.
Gabrovská se Bulharům povedla, 22.2.2017
Omlouvám se, většinou se zapomenu přihlásit. Pane Petře z Pardubic, za svůj neúspěch neviním Vás, ale sebe. Možná jsem měla sbírat více informací než jsem stromky zakoupila. Kdybych měla prostor, určitě bych zasadila další odrůdu, potřebnou pro... celý příspěvek >
Gabrovská se Bulharům povedla, 22.2.2017
Ještě ryngle Althanova, ale ty jsou v pohodě.
Gabrovská se Bulharům povedla, 22.2.2017
Bulharům se Gabrovská povedla, mě ne. Za 12 let jsem sklidila cca 5 kusů švestek. Přestože jsem zvolila zelenou renklódu jako opylovače, každý rok provádím postřiky dle rad zde uváděných, švestka ne a ne zarodit. Proto jsem se rozhodla ji dát... celý příspěvek >
Odrůda Soledano - je samopsprašná?, 19.2.2017
I když to nerada přiznávám (ostatně jako každá ženská), máte pravdu. Dnes jsem si ji objednala a teď budu čekat, už dorazí. Sázet budu na jaře, takže tomu přizpůsobím i střihání stromku. Objednala jsem si čtvrtkmen. Určitě budu chodit na zdejší fórum... celý příspěvek >
Odrůda Soledano - je samopsprašná?, 18.2.2017
To je přesně můj případ, různé druhy ovoce mají všichni sousedé, ale meruňku široko - daleko nikdo.
Odrůda Soledano - je samopsprašná?, 18.2.2017
Prostudovala jsem na netu dost odrůd, ale Soledano mě nejvíce zaujala.
Odrůda Soledano - je samopsprašná?, 18.2.2017
Děkuji za odpověď i obrázky. Mám už odrůdu Maďarská, ale i ta v kritických letech zmrzne. Meruňky mám vysazené v n.v. 313 m.
Odrůda Soledano - je samopsprašná?, 18.2.2017
Vlákno jsem si pročetla, ale o sprašnosti tam není ani zmínka.
Odrůda Soledano - je samopsprašná?, 18.2.2017
Dobrý den, uvažuji o koupi další meruňky, tentokrát o odrůdě Soledano. Nikde se však nemohu dočíst, zda je samosprašná nebo ne. Prosím, může mi někdo poskytnout potřebnou informaci? Děkuji, Alena
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika