Příspěvky uživatele - 221.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kalokvět, 28.12.2014
Zdravím, aby kalokvět kvetl, nutně potřebuje v zimě chlad, tma mu nevadí. Listy částečně zaschnou. Na jaře po zmrzlých ho dejte ven, postupně na plné slunce a hnojte minimálně. Pokud má dost prokořenělý květináč určitě vykvete. Mám 3 bílé a 2... celý příspěvek >
Vánoční kaktus, 3.12.2014
Moc děkuji za nabídku, ale už ho mám. Kamarádka babičky se se mnou podělila a kaktus už kvete a dělá radost. Děkuji Jana
Jaké druhy aloe jsou léčivé?, 30.10.2014
Čtvrtá je, dle mých informací, Aloe saponaria. Mimochodem, Aloe vera je komerční název pro Aloe barbadensis. Aloe ferox tvoří kmen a je, dle mých zkušeností, dost odolná vůči chladu. Rozhodně je odolnější než saponaria. Účinné látky jsou u všech 4... celý příspěvek >
Vánoční kaktus, 27.10.2014
Kdysi jsem měla od tchýně ten starý "babičkovský" růžový, se zakulacenými listovými články. Vždy vykvetl v polovině prosince a kvetl až do půlky února. Bohužel před lety uhynul v jednom roce mě i tchýni. Prosím nemáte ho někdo, koupím odnož. Děkuji.... celý příspěvek >
Vánoční kaktus, 20.10.2014
Zdravím, mám 4 barvy a už kvetou všechny, celé léto byly na zahradě v polostínu. Jana
Písková filtrace - vracení kalu zpět do bazénu, 7.7.2014
Děkuji za popis a fotky.
Písková filtrace - vracení kalu zpět do bazénu, 7.7.2014
No mě jde hlavně o to, že při filtrování vytéká voda z odpadu.
Písková filtrace - vracení kalu zpět do bazénu, 5.7.2014
Dobrý den, mám taká ProStar4 a problém s ventilem. Zkoušel již všechno možné, ale nic nepomohlo. CHtěl bych tedy poprosit o radu, které plochy jste podlepil tím silikonem. Děkuji
Vzduchování v jezírku, 1.3.2013
Dobře. Koupím nějaký tester.
Hadice / trubka k čerpadlu, 7.2.2013
Děkuji. Čerpadlo nebude v jezírku, bude umístěno v gravitačním filtru a od něj chci zakopat do země okolo jezírka tu trubku. Na druhé straně jezírka je pak vyústění. To už si upravím, aby to vypadalo hezky. Trubka tudíž nikde vidět není. Právě jsem... celý příspěvek >
Hadice / trubka k čerpadlu, 7.2.2013
Zdravím, potřeboval bych poradit. Chci dát k jezírku nové čerpadlo o výkonu okolo 8000l.Převýšení je asi půl metru. A co nevím, zda je lepší použít hadici nebo třeba HT trubku. Osobně bych byl pro HT trubku 50mm, ale narazil jsem na to, že... celý příspěvek >
Snížení ph vody, 5.2.2013
Dobrý den, zajímal by mě názor někoho znalejšího, zda lze do jezírka aplikovat na snížení ph vody hydrogensíran sodný - PH mínus, 10 KG který stojí nějakých 400Kč. Je v tom rozdíl oproti přípravkům určených do jezírka? Děkuji.
Slabá skořápka, 8.8.2012
Prosím o radu, slepice nesou veliká vejce, ale mají slabou skořápku, vím, že asi chybí vápník, podle mé babičky nejlépe ze staré omítky, ale kde ji sebrat. Je nějaké postupné doplňkové krmivo, nebo vitamíty, keté by toto vyřešily? DĚKUJI
Černí broučci v kočičí srsti - blechy, 27.3.2012
Difusil se používá pro lidi, pro hlodavce, pro ptáky, nebo pro psy. Ale nikdy ne pro kočky! Pozor! Pro kočky je jedovatý!
Jeseteři, 6.7.2011
Může být jeseter malý v jezírku společně s karásky a závojnatkami?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika