Příspěvky uživatele - 185.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Semenáčom hnednú listy, 13.3.2017
aj ja som si to myslel ale preliate nie sú. no nič uvidím či to bude psotupvať Ďalej. zatiaľ je to na troch
Semenáčom hnednú listy, 13.3.2017
Zasadil som ich asi pred dvoma mesiacmi z jadierka a chcem ich vysadiť vonku ale až keď bude teplejšie. Takze sú asi iba 2 mesiace staré maju asi 15 cm výšku. Nemám ich v kvetináči 3 roky takže vaša odpoveď asi nebude správna..
Semenáčom hnednú listy, 12.3.2017 Obsahuje fotku
* opravený text Zasadil som si jadierka jabloní. Už mám pekné stromčeky, ale niektorým kusom začali hnednúť a stáčať sa listy. Čo sa im stalo? Všetky sú OK iba asi 3 z 15 kusov sa to stalo.
Semenáčom hnednú listy, 12.3.2017 Obsahuje fotku
Zasadil som si jadierka jabloní. Už má mpekné stromčeky, ale niektorým kusom začali hnednúť a stáčať sa lsity. Čo im stalo. Všetko sú OK iba asi 3 z 15 sa to stalo. 
Pecky, 24.2.2017
Děkuji za rady. A za jakou dobu začnou klíčit? Bude to do týdne nebo i měsíc?
Pecky, 24.2.2017
už jsem je rozlousknul. jádra jsou zdravé, ale klíček nemají. mám je dát do hlíny, vlhkého písku nebo jej ještě dát do lednice?
Pecky, 24.2.2017
teď jsem si s pod stromů sklidil pecky švestek, špendlíků, myrabelek apod. přes zimu se určitě stratifikovali, když je dám nyní do květináčů a do tepla tak začnou růst?
Aké veľké vyrastú?, 23.2.2017 Obsahuje fotku
Zasadil som si jadierka jabloní a hrušiek. Teraz už mám asi 10 cm vysoké stromčeky. Aké veľké vyrastú do konca tejto sezóny 2017? Aspoň na metrovú výšku to dotiahnu? 
Čerešňa vtáčia - Alkavo, 20.2.2017
dlho som hľadal ovocnú škôlku, ktorá by ponúkala čerešne naštepené na vtáčnici. jednu sa mi podarilo nájsť. čerešne som si objednal prišli mi, ale na štítku je napísané,,čerešňa vtáčia - alkavo''. čo to je. je to klasická vtáčnica len tomu... celý příspěvek >
Myrobalán, 16.2.2017
chcem si zasadiť myrobalán z kôstky, pretože nikde ho nemôžem zohnať už predpestovaný. ako dlho trvá stratifikácia kým mi kôstka začne rásť?
Dendrosan steparsky vosk, 14.2.2017
ja tiež používam tento vosk pri rôznych druhoch štepenia a tiež mi zatečie niekde ale pokiaľ sú rezné rany pevne spojené tak sa tam vosk nedostane a nemal by byť problem. aspoň ja som nikdy nemal
Roubovat už peckoviny za kůru?, 5.2.2017
má niekto skúsenosti zo štepením do rázštepu? aká je ujateľnosť sliviek?
Dá sa dvojročný semenáč štepiť/očkovať?, 30.1.2017
Ďakujem za odpoveď
Dá sa dvojročný semenáč štepiť/očkovať?, 30.1.2017
Tie moje maju v krčku kmeň v priemere len 5 až 6 mm hrubý.
Dá sa dvojročný semenáč štepiť/očkovať?, 29.1.2017
tak že či je kmeň už dostatočne silný na to aby sa štep/očko ujal
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika