Příspěvky uživatele - 216.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je možno ještě nyní sázet růže?, 7.11.2006
Prosím poraďte zda je možno ještě nyní sázet velkokvěté a popínavé růže,předem děkuji.R.
Objednávka od Starkla, 1.11.2006
Ráda bych si to jela vybrat osobně,ale bohužel jsem až z druhé strany republiky.No po Vašich názorech,které jste mi tady napsaly,tak moc velkou radost z toho nemám.Můžu tedy jen doufat ,aby mi má objednávka nepřišla až tehdy jak bude metr... celý příspěvek >
Objednávka od Starkla, 30.10.2006
Letos v srpnu jsem si objednala od zásilkové služby Starkla rostliny : růže, levandule,krásnoočka,borůvky a jiné za nějakých 1000Kč.Od srpna se mi však nikdo z firmy neozval,akorát mi napsali,že až bude vhodná doba k sázení že mi tuto zásilku... celý příspěvek >
Řízek - thůjí, pelargonií, břečťanu atd. - prosím o radu, 17.10.2006
Nařízkovala jsem si pár rostlinek jako thuje, které mi tedy již velmi dobře prokořenili, břečťan, pelargonie, zelenec, šáchor, jalovce a jiné, jenže teď mám dilema, aby mi tyto řízky neumrzly, jelikož je mám v šopě /kůlně/, kterou využívám k... celý příspěvek >
Dahlia řízek, 15.10.2006
Děkuji za radu,udělám to tak jak jste mi poradil/a.Renáta
nemám dobrou zkušenost, 13.10.2006
Co se týká zaslání rostlin na dobírku,tak můžu prozatím říct,že od Starkla co jsem objednala,tak mi přišlo vždy pěkně zabaleno a ve se mi prozatím ujalo,ať to jsou stromky nebo květiny ,ale velice špatnou zkušenost mám z firmou kvetina.net kde jsem... celý příspěvek >
Banánovník - Musa, 13.10.2006
Prosím může mi někdo poradit,snažím se o pěstování banánovníku,ale nějak se mi to nedaří,pokaždé mi uhyne,nejprve mi mu opadnou vechny spodní listy ,vrchní listy hnědnou a nevyvinuté listy už mají špičky hnědé.Tuto rostlinu nepřelévám,zalvám ji až... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika