Příspěvky uživatele - 216.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
kdy plodí, 28.4.2007
Minuly  rok na jare jsem zasadila velkopavlovvickou merunku a popravde jelikoz jsem se stromky nemela zadnou zkusenost ,tak na prvni dojem jsem byla vcelku zklamana,jelikoz se mi zdala nejaka povadla a ze se nijak obvzlast neuchyti,tak jsem ji... celý příspěvek >
Mšice na růžích, 25.4.2007
V tom pripade zkuste ruze podsadit afrikany.
Mate nekdo zkusenosti s popinavymi jahody od Starkla?, 24.4.2007
Dekuji Vam za radu,nakonec jsem se rozhodla neobjednavat od Starkla,ale koupila jsem sazenice primo v zahradnictvi za 40 Kc.
Macešky, 17.4.2007
Ja pouzivam zahradnicky substrat,ktery koupite kdekoliv v marketu,mam je na plnem slunci a nadherne kvetou a voni,jednou tydne jim dopreju zalivku s hnojivem a opravdu jsou krasne,zalevam je obden,vzdy na vecer az slunce ustoupi.
Mate nekdo zkusenosti s popinavymi jahody od Satrkla?, 15.4.2007
Mate nekdo zkusenosti s popinavymi jahodami,ktere nabizi Starkl?Jedna se mi o to,zda opravdu tak vysoce vyrostou jak jsou vyfoceny v katalogu a jaka je uroda,zda je tak velka a nebo to je pouze zkreslene a uroda minimalni.Dekuji vsem za... celý příspěvek >
Dracena, 5.4.2007
Děkuji za radu,to jsem netušila,tak že vodu ji už nedám :o)
Dracena, 4.4.2007
Nakonec mi dracena komplet opadla,tak jsem neváhala a celou jsem ji obřezala,zatřela jsem ranky štěpařským voskem a teď čekám zda se chytne nebo ne.Tento rázný krok jsem provedla před cca 1,5-2 měsíce,tak jsem zvědavá jestli znovu obrazí nebo už... celý příspěvek >
Bacopa bílá a fialová , 4.4.2007
Dá se kombinovat bacopa v truhlíku s nějakou jinou rostlinou?
Plectranthus + pelargonie převislé, 4.4.2007
Je možno zasadit tyto dvě rostliny dohromady do truhlíku nebo popřípadě s čím zkombinovat?
Roundup a trvalky?, 4.4.2007
Včera jsem koupila v hornbachu již ředěný roundup,který chci použít na likvidaci plevele,který i přes černou textilní folii prorostl a posléze bych tam chtěla opět vysázet trvalky nebo letničky....Je to možné??? Nebo mi uhynou,v obchodě mi... celý příspěvek >
Kdy začít sekat trávu?, 20.3.2007
Problém je vyřešen,napadlo cca 30 cm sněhu,tak že sekat se nebude,zase mám o práci méně.
Kdy začít sekat trávu?, 19.3.2007
Děkuji za rady ,zítra opráším sekačku a jdu na to.Děkuji
Kdy začít sekat trávu?, 19.3.2007
Cibuloviny opravdu rozeznám od trávy,jelikož cibuloviny jako narcisy,tulipány a jiné pěstuji,ale v záhoně nikoli volně v trávě.Tak že opravdu musím říct,že se ve skutečnosti jedná pouze a jen o trávu,která roste každým dnem čím dál více.
Kdy začít sekat trávu? , 17.3.2007
Ráda bych se informovala na to,zda je nějaké dané pravidlo kdy začít poprvé sekat trávu,poradí mi někdo?Nerada bych něco uspěchala,ale místy mám trávu už vysokou cca 20 cm????
Begonie - co ted?, 17.3.2007
Taky jsem je tak zasadila a povrch hlízky jsem ponechala bez zeminy a konečně teprve po 3-4 týdnech se začaly ukazovat malé výhonky,které teď rostou čím dál tím víc,pozoruji je jak ráno tak i večer a stále se vytahují .Jinak měla jsem je uložené... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika