Příspěvky uživatele - 14.171

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skleník s beztlakovoou kapkovou závlahou z barelu, 24.6.2014
Dobrý den, mám tedˇnový sklenik od VP naprostá spokojenost chtšl bych vyřešit kapkovou závlahu napište mi prosím podrobnosti na lhorak@mkinet.cz Děkuji
Skleník od firmy VP skleníky, 24.6.2014
Dobrý den, mém dotaz čímmate zaskleno?
Start teplého motoru, 14.6.2014
To bylo prvni co jsem vymšnil stejný stav. Mám podezření na zapalování když se v něm ohřeje nějaká součástka
Start teplého motoru, 14.6.2014
Křovinořez 2takt přibližně po10min.sečení a vypnutí již teplý nelze nastartovat.Startuje až po chvíli kdy motor vychladne naprosto bez problému
Co je s rajčaty?, 11.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, poprosím o identifikaci choroby nebo příčiny vzniku černých skvrn na listech a následného zasychání.Sazenice jsem již jednou přesadil do zahradní zeminy a rašeliny, ale přesto se toto opakuje.Děkuji.
Skleník od firmy VP skleníky, 16.4.2014
Dobrý den, chtěl bych se zaptat zda polykarbonát v silikonu drží a netrhá se diky své tepelné roztažnosti. právě mi dorazil skleník od VP budu montovat sám.Jak jsem pozoroval tak nčkteré profily jsou prohnuté, snad půjdou srovnat paličkou. Chci... celý příspěvek >
Rez cerne jerabiny, 29.3.2014 Obsahuje fotku
dobry den, muze mi prosim nekdo poradit, jak spravne mam ostříhat tuto jerabinu? Dekuji Kosinková
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika