Příspěvky uživatele - 14.171

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zálistky u paprik, 11.6.2016
Dobrýden.Mají se vyštipovat zálistky v úžlabí listů u paprik podobně jako u rajčat?
Rozpoznání sazenic okurek, 29.5.2016
Dobrýden. Dá se nějak rozlišit sazenice okurky hadovky od okurky nakládačky? Děkuji za radu.
Jahody, 5.3.2016
Dobrý den, Můžete mi napsat čím máte ohraničený záhod s jahodami?
Řez švestky, 12.11.2015
U te paty kmene je popraskana kůra, je možné ze je to od sekačky.
Řez švestky, 12.11.2015
Myslím si, ze jsem ho tolik neomlela... Zastrihla jsem jen dlouhé letorosty. Byly tam dve větve přímo z kmene a rostly rovnou do středu koruny. Jsou tam ve středu vidět dva pahyly, ty odstranil na jaře pilkou. Dále jsrm to nestrihala na to kam... celý příspěvek >
Řez švestky, 12.11.2015
Tak Vám oběma velice dekuji za rady! 😊
Řez švestky, 11.11.2015
Psala jsrm, ze jsem ji začala stříhat a pak jsrm zjistila, ze se striha na jaře. Vím, je to moje blbost. Proto vypadá, ze není hotova. Chtěla jsem jen radu, jak muzu dál pokračovat. Chtěla bych samozřejmě vyšší výnosy. Letos jsme měli cca 1,5... celý příspěvek >
Řez švestky, 11.11.2015
Dekuji, a tak jak se striha svestka? Vždy jsem střihala větve, které sly do koruny a dlouhé větve jsem zkracovala.
Řez tresne, 11.11.2015
Moc děkuji Kosinková
Řez tresne, 11.11.2015
Aha... takze ani ty větve co míří dovnitř koruny se nestřihají?
Řez tresne, 11.11.2015 Obsahuje fotku
Dobry den, mohla by mi nějaká dobrá duše poradit, jak mam ostříhat tuto tresem? Moc dekuji za radu Kosinkova
Řez švestky, 11.11.2015 Obsahuje fotku
Dobry den, moc prosím o radu zkušenější zahrádkaře, ovocnáře. Mam již několik let tuto svestku a jsem bezradna s jejím řezem. Už jsem si zjistila, ze se striha na jaře, bohuzel jsem s rezem začala už teď. Nevím jestli rez dodělat uz teď, nebo počkat... celý příspěvek >
Vapno a cesnek, 3.11.2015
Super!!! Dekuji moc za odpovedi
Vapno a cesnek, 3.11.2015
Děkuji, jak můžu zjistit kyselost pudy? Děkuji
Vapno a cesnek, 2.11.2015
Dobry večer, potřebovala bych posypat vapnem zahradku a teď nevím, jestli muzu povapnit i místo kam budu zanedlouho sázet česnek. Dekuji za odpoved
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika