Příspěvky uživatele - 36.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Použití netkané textílie, 15.3.2017
Dobrý den Chci se prosím zeptat, jak používat netk.textílii proti mrazíkům? Vysadil jsem kedlubny a ředkvičky ven. Ty jsem měl týden ve vlhké vatě a všechny už vyklíčily(to jsem nečekal, že to bude už za 2 dny :D). V noci ale bývá kolem -1 -... celý příspěvek >
Rajčata a čili papriky, 19.2.2017
děkuji za reakci. ještě se zeptám pro jistotu na to npk. Když mám substrát a kravský hnůj, tak nemusím dávat cererit(npk)? A čím radíte raději přihnojovat v průběhu sezony? ještě jednou děkuji
Rajčata a čili papriky, 19.2.2017
Zdravím Minulý rok jsem měl v pytlech rajčata. Předpokládám, že si rostlina a plody z hlíny vzaly živiny, které potřebovaly. Dala by se hlína letos použít na pěstování čili paprik(kozích rohů). Nebo je ji nutno nějak přihnojit z důvodu, že obě... celý příspěvek >
Efektivní zahrádka, 21.8.2016
tak co třeba feferonky? Mám ve dvou kýblech(cca 10L) po dvě rostliny. Jde to do výšky tak 60?cm(ve skleníku to roste tak 1.2m vysoko-odhad). A na každé rostlině +-12 feferonek(psíchu jky) dlouhých asi 17cm. Jen jsem to zalíval 2x-3x denně. Dobré to... celý příspěvek >
Jaká odruda dýně to je?, 21.8.2016
máte pravdu, obrázek z odkazu má tu stopku hranatou. Tvar dýně samotné však +- odpovídá těm mým.
Jaká odruda dýně to je?, 21.8.2016
Krásná zahradní sešlost :) A děkuji za obsáhlou odpověď. Na podzim jsem nehnojil. Ještě jsem nebyl rozhodnut pro ty dýně v daném místě. Na konci května jsem zoral na výšku rýče(kovové části :))kousek trávníku na slunějším místě. Zapracoval jsem... celý příspěvek >
Jaká odruda dýně to je?, 21.8.2016 Obsahuje fotku
zašel jsem to vše nafotit. Něco má na sobě kapičk, neb prší... Zdá se mi, že je ta stopka více dokulata než do hranata. Posuďte sami prosím...
Jaká odruda dýně to je?, 21.8.2016
ano, stopka je kruhového tvaru. A všechny dýně jsou od počátku do konce takové soudky, jako je na obrázku. Tento druh dýní na ten kompot používájí rodiče(od nich mám ty semínka) spoustu let. I loni jsem pár semínek zasadil a měl jsem takové... celý příspěvek >
Jaká odruda dýně to je?, 21.8.2016
Zdravím, dostal jsem semínka dýní. Na jaře jsem je vysadil. Z cca 30ti semínek vzešlo pouze 9. Z těchto devíti rostlin všechny mají plody. Všechny jsou zprvu světlounce zelené(takové bledé(vyblité)). A později oranžoví. Tvar je jako na tomto... celý příspěvek >
Něco u nás likviduje stromy, 16.8.2016
může to být krtek, který ničí kořeny. Ale taky soused, kterému vadí budoucí vzrostlé stromy... i ten by mohl tajně valit totální herbicidy či co na ty stromy,
Plíseň ve skleníku, 16.8.2016
ahoj V tom místě třeba nedochází k proudění. může to být zastíněno tím melounem. Mi se taky objevila podobně vyhlížející plíseň ve skleníku. Byla pod spadlým listem ředkvičky. List jsem vyhodil, poziglal kuprikolem(roztokem) a druhý den zase... celý příspěvek >
Co vysadit po čsneku?, 24.7.2016
díky... A co tedy se dá nyní ještě vysadit po tom česneku? (salát, ředkvičky, cibule,hrášek,?) děkuji
Co vysadit po čsneku?, 23.7.2016
Zdravím, prosím o radu zkušené. Vytáhli jsme česnek a uvažujeme, co by se tam dalo ještě zasadit na to místo. Je něco, co vyloženě nesadit? Nebo je to jedno? Nebo je nějaká zelenina, která se typicky vysazuje po česneku? Děkuji Mimochodem,... celý příspěvek >
Cesnek mi nejde jako babicce, 23.7.2016
chci se prosím zeptat, co znamená to, že se tvoří škraloup? děkuji
Jak se zbavit řas v nádrži na vodu, 6.7.2016
Chci se obecně zeptat. A vadí vůbec zelenině(rajčata, ředkvičky, saláty, okurky, kedlubny, papriky, máta, česnek, libeček, petruška, pažitka), potažmo člověku, že jsou ve vodě určené k zalévání, řasy(a asi i sinice a bakterie obecně?). Pokud to ovšem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika