Příspěvky uživatele - 227.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Úhyn slepic, 9.5.2016
normálně mi slepice nechcípají a není to les se zvěří ale jen zanedbaný lesík, kde je obrovská díra pod pařezem- už jsem tam zahrabala přejetou kočku, myslete si co chcete. samozřejmě po tom uhynulém ptáku bych to tam neodnesla, proto jsem... celý příspěvek >
Úhyn slepic, 8.5.2016
Dobrý den, načepýřená slepice s průjmem, bílý až nazelenalý. Svěšená křídla, nežrala, jen pila, postávala sama., občas jsme měli nějakou slepici takto nemocnou. Trvá to pár dní a pak se z toho vylíže(máme 6 koupených nosných kuřic třetím... celý příspěvek >
Roubování slivoni - kopulace, 1.5.2016
Při očkování švestek se používá očko z letošního výhonu na výhon zase letošní? Nebo může se použít staré očko na starý výhon nebo jak?A zapáskovat, nebo ne?
Kočka na zahradě, 29.4.2016
Přesně tak, ať jich mají třeba 50,kdo chce, ale ať neobtěžují druhé.
Pilatka švestková, 23.4.2016
Ještě jsem se zapoměl zeptat, jestli to u nás roste.
Pilatka švestková, 23.4.2016
Co to je, to hořké dřevo?A kdy to stříkáte?
Pilatka švestková, 18.4.2016
To věsíte celé pásky?Co kdyby je přepůlil, aby jich bylo větší množství na stromku.
Chov nutrií, 18.4.2016
Při chovu nutrií se občas stane, že své mladé matky zabijí. Zřejmě jí chyběly nějaké vitamíny ve stravě, nebo neměla dost mléka. Nutrie jsme chovali asi 35 roků. Myslím, že jsme měli dobrý chov, ale ze začátku se nám taky dost nedařilo. Tak přeji... celý příspěvek >
Dakr Proton vs.Vari Agatha, 15.4.2016
A který z těchto motorů VARI XP-200, Briggs&Stratton 675 SeriesTM a HONDA GCV 160 co tam dávají je nejlepší? Do sekaček agatha.
Dakr Proton vs.Vari Agatha, 14.4.2016
No, Honda je Honda.V zemi původu BaS, jen tak mimo, taky vládne Honda.
Osivo z Lidlu, 9.4.2016
Semena z Lidlu bezva. Měla jsem semena rajčete. Konečně zaseto dávno po době použitelnosti - klíčivost výborná, rajče velmi chutné. Takže Lidl ANO...
Jak na kunovite selmy? zerou vajicka i slepice, 7.4.2016
Kuna je inteligentní a velice drzá. V novém domku se dostala nad naši ložnici, která je v podkroví. Vykousala izolaci a hnízdila. Slepice nemáme, ale nauvěřitelně rušila náš noční klid. Po neúspěšných pokusech ji nějak zapudit, bylo nutné rozebrat... celý příspěvek >
Roubováni švestek, 7.4.2016
A dají se udělat rouby z vlků?
Česnek v zemi?, 6.4.2016
A kdy je nejlepší a čím přihnojit česnek?
Česnek v zemi?, 4.4.2016
Potřeboval bych poradit od zkušených.Nasadili jsme 3druhy česneku, který jsme loni měli pěkný.Pěkně na jaře vylezl a 1 druh začal teď žloutnout.Ty druhé 2jsou zatím pěkné.Co s tím udělat?Děkuji.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika