Příspěvky uživatele - 227.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2017, 3.1.2017 Obsahuje fotku
Reaguji na odrůdu Šejk. Docela ráda je pěstuji. Věrší úroda je venku. Mám je krásně vybarvené a chutnají nám. Co nesníme, zpracuji. Tornádo nám nechutnají. San Marzáno ano. Větší násada plodů byla venku. Policino a Picolino letos prvním rokem, ale... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 3.1.2017
Tomatobery F1 jsem si objednala a zasela v roce 2016. Zatím je to pro mne jednička v chuti. 
Vytyčení pozemku, 10.12.2016
Přijde jiný geodet k sousedům a hranice bude kousek dál. Uvědomte si, že jen ta čára na mapě je 60 cm. Současné určení hranic je daleko přesnější a stejně dochází ke sporům. Úklid skládky na pozemku zajišťuje vlastník pozemku a má právo vymáhat... celý příspěvek >
Vlaška končí, 23.9.2016
Letos nás překvapil Tophit - bez postřiků v madmořské výšce cca 500 m. Lepší švestky jsme snad nikdy nejedli. Nejhorší byl Valor, ale strom je pěkný. Dá se přeroubovat? Na jaké je podnoži nemáme napsáno.  Vůbec nám nejde Stanley. Ten to má... celý příspěvek >
Chilli papricky (koupeno Lidl), 6.8.2016
Jak poznám, kdy jsou papričky (feferonky) zralé? Nevím, jakou mají mít barvu, když jsou zralé.Na stromku rostou špičkou nahoru.Teď jsou žluté. P.
Úhyn slepic, 13.7.2016
tak jsem tu zase abych uvedla věci na pravou míru po nějaké době. Ty dvě slepice jsou prostě v pohodě. Chvíli jsem počkala co s nima bude ale zabít je jak mi radil veterinář mě bylo líto. Když se zdálo, že sice už nesnáší, ale nekulhají a... celý příspěvek >
Sladka ostružina, 26.6.2016
Hnojíte prosím Vás? Čím a kdy? Nám stále jen málo rostou.
Rebarbora - choroba, 23.6.2016
Používáte na jídlo rebarboru i teď narostlou?Slyšel jsem, že teď se nemá jíst, ale jen první úroda.Nevím proč.
Rajčata 2016, 10.6.2016
Čím a kdy ty rajčata ve skleníku hnojíte?
Rady pro absolutního začátečníka, 7.6.2016
Když jsme s rajčaty ve stejném skleníku začínali a stejně se o rajčata starali, byly výnosy nádherné a teď malé, nedá se to ani srovnat.Nebude to skleníkem.Myslím si, že to bude asi půdou.Děkuji.
Rady pro absolutního začátečníka, 7.6.2016
Jaký prvek ovlivňuje v půdě dobré výnosy rajčat? Máme ve skleníku nasazená rajčata a rostou pěkně, ale zdá se mi, že málo kvetou a tím je i malá úroda.Loni bylo to samé.Myslím si, že v půdě chybí nějaký prvek a dá se ještě teď dodat do půdy?
Rajčata rostlinky plíseň, 23.5.2016
Máme plíseň taky, u některých ne, ty jsou v pohodě a některé ji taky chytly a to jen ty, co byly venku na okně kousek od macešek a ty dobré byly uvnitř za oknem. Ty macešky ji mají také.
Úhyn slepic, 11.5.2016
jak píšu v reakci na jiný příspěvek, něco podobného vrabci možná větší- nebo velký vrabec, moc se v tom nevyznám 
Úhyn slepic, 11.5.2016
Dobrý den, tak napíšu jak je to dál.Jedna ze dvou nemocných slepic včera byla už na umření, odpoledne tu byla vakcinace psů, tak jsem se zašla zeptat veterináře. Sdělil mi, že pokud jsou načepýřené, může se jednat o tuberu protože je jim zima a pozná... celý příspěvek >
Roubování angreštu, 9.5.2016
Je angrešt samoprašný, nebo potřebuje opylovače? Čmelák, včela?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika