Příspěvky uživatele - 157.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kotel Medienka, 21.12.2012
Izolovat kotel je v pořádku kvůli tepelným ztrátám, ale izolovat měděné víko mě přijde nesmyslné. Víko by se mělo zvenku ochlazovat vzduchem, na vnitřní straně víka by se měly částečně ochlazovat páry a tím se zbavovat látek vroucích při vyšších... celý příspěvek >
Sušené švestky, povidla, 21.12.2012
Na sušení se mě nejvíc osvědčily velké jugoslávky. Vypeckované. Čerstvé nic moc, ale sušením se chuť zkoncentruje a jsou lepší než např. wajhamky. Navíc je této trnky i po usušení plná huba. Skladují se v plátěných pytlíkách u trámu na komoře -na... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 29.10.2012
Uvažoval jsem v teoretické rovině, jak je patrné z prvního příspěvku. Váš názor, že by měl být a není nejlepší začátek lutru je rozumný a přesvědčivý. Ale v knize se uvažuje, že ve vysokoprocentním kvasu líh dobře rozpustí a uvolní aromatické a... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 29.10.2012
Omlouvám se za zkomolení jména. Píšete že dojde ke kontaminaci lutrem ze zbytku kvasu. Ovšem v knize se píše, že vysokoprocentní kvas se pálí jen jedenkrát! Předpokládám tedy, že je to v praxi vyzkoušené, ba v knize tento postup dokonce chválí právě... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 29.10.2012
Pane Slosar, nad těmi mými nesmysly jste se moc nezamyslel. Já vím co se píše v knize, vy tady argumentujete kvanty cukru, ale já jasně píšu: bez cukru. Při mnou navrženém postupu není vysokoprocentního kvasu 100L, jedná se o normální kvas bez cukru.... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 25.10.2012
Onehdy jsem hloubal nad knihou Šmickel: Domácí výroba lihovin. U kapitoly o vysokoprocentním kvasu mne jako dobrého občana EU napadlo: "Jak to ojebat?".Napadlo mě toto: např. máme 100 litrů kvasu. 80 litrů vypálit, dostaneme cca 20 litrů lutru... celý příspěvek >
TopTaste?, 21.9.2012
Děkuji. To jsem chtěl vědět. Budu tedy sázet. 
TopTaste?, 18.9.2012
Zajímalo by mě, jak drží na Toptaste stopka. Jestli po otřepání zůstane na trnce nebo na haluzi.
Za kolik prodat slivovici, 18.9.2012
Už jsem to koštoval - právě v Tvarožné Lhotě, a silně mě připomínala jak chutí tak i vůní hrušky. Přesto jsem si jednu oskorušu zasadil. Už se sice nedožiju užitku, ale člověk nemusí za svého života všechno sežrat. Třeba to budoucí generace využijí,... celý příspěvek >
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 4.9.2012
Taky jsem zasadil několik Hanit a letos na ukázku byla jedna jediná trnka. Dojem byl ten, že dužnina připomíná chutí ringlu a slupka zas trnku. Doufám že se to zlepší. Průser by byl, kdyby mě tehdy prodali něco jiného. To už se mě taky stalo. Koupil... celý příspěvek >
Tophit, 4.9.2012
Zajímalo by mě, jak na této durancii drží stopky na plodech. To je to, co při sběru nejvíc zdržuje. DK
Popel na zahradu?, 22.6.2012
Pokácel jsem loni velký ořech, co se nehodilo na topení jsem spálil a popel rozhodil na podzim po oranici. Na jaře jsem zasel lucerku a ta tedy skoro neroste. Má hodně tmavozelenou barvu a výšku jen asi 10 cm. Jinde je světlá a 50 cm vysoká. Takže... celý příspěvek >
Zalozenie ovocnej aleje, 7.6.2012
Hlavně by to asi měly být vysokokmeny. Zákrsek dlouho nevydrží. A odrůdy odolné a prověřené časem, např. durancie, jadrnička,.. aby z toho byl nějaký užitek.
Škrábavost pálenky, 4.5.2012
Trnky sbírat zralé, bez stopek a čisté -nesmí být od blata. Jakmile se začne koláč v bečce potápět, tak neváhat a vyhodit ho ven. Při pálení zavčas skončit, aby se do slivovice nedostaly sajrajty, které se odpařují při vyšších teplotách. V knize se... celý příspěvek >
Sečení vysoké trávy a ucpávání chlazení jak proti tomu bojovat, 21.3.2012
Jak je navrchu na nádrži startování na 4 šrubech, tak pod 2 protější šruby přichytit pevný drát -např. šponovák na plot, nahoře do oblouku -výška cca 15 cm. Přes to celé včetně nádrže natáhnout střední díl babských kalhotových punčocháčů. Nohavice... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika