Příspěvky uživatele - 0.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plnicka klobas, 3.11.2016
tak jsem koukal na Rakovnik  maji ji za 2495,-
Plnicka klobas, 3.11.2016
pokud si najdete stranky našich nejmenovanych velkoobchodu pro řezniky najde te tam od nejlevnější s plastikovym valcem pistem hřeben s pastorkem a klikou obsach 3 litry   přes nerezove s převodovkou stači si vybrat a je to o něčem jinem... celý příspěvek >
Slimáci, 18.10.2016
my zas mame kachničky indického běžce a slymáci vymizely
Založení trávníku na orné půdě, 6.10.2016
k baraku se nesmi zapomenout na chlivek pro ovečku a housatka   pak nemusi jezdit na traktoru   upeče martinsko husu a uděla klobasy
Sháním grilovací rošt do zahradního krbu, 3.8.2016
když si ten nerez necháte vypalit plazmou bude to supr a čim silnějši plech tim lepši
Sháním grilovací rošt do zahradního krbu, 26.7.2016
problém je že by to chtěl každej zadarmo   svařte si to z nerezu
Jedlý kaštan, 23.6.2016
studuji něco o jedlych kaštanech ještě mame místo na vysazeni u pole na mezi delka asi šedesat metru tak bych jich tam asi pět kusu vysadil a ted otazka kde koupit protože při pěti kusech se mi nechce davat tisicovku za jeden roubovanej chapu že ja... celý příspěvek >
Redwin, Amsdenova, Primissima Delbard, 23.6.2016
je bělomasa a chutově nic moc o dva tydny pozdejši hambiger je o něčem jiném
Jakou sekačku?, 17.5.2016
zadani vaše velmi špatné jako u většiny lidi kteři nevědi co chtěji hlavně je zajima cena kupte si pět ovci a na zimu je dejte do klobas
Problem s plotem, 9.5.2016
odstěhovat se jinam někam na samotu
Náhrada za poškozené čerpadlo u Darlingu, 9.4.2016
myslim že je neštěsti když lidi kterym neni dáno se do toho hrabou mě nejde zedničina nahazovat zed je pro mne problém ale čerpadla jsem dělal už pospaměti nosily mi je takovihle koumaci rozebrany v kyblu proto nechám vydělat zednikovi a zase ten... celý příspěvek >
V 800 m.n.m. - jabloň Bohemia?, 8.4.2016
Obdivoval jsem merunky a broskve jak jim krasně rostou na Šumave v Nové Peci mistni říkali že s tim nemaji problém je to tam sice o měsic později než u nás rano je ten opar kolem lipna než vyjde sluníčko na pastvinach maji kravičky travu vysokou že... celý příspěvek >
Náhrada za poškozené čerpadlo u Darlingu, 7.4.2016
připada mi že to stare čerpadlo nema vubec odlitek ve kterem je ložisko nebo je to velmi stary typ bez ložiska s dvěma futry běžne jsme dily litiny svařovaly nebo pajely mosazí ate těžko to budete chtit po někom kdo o tom nic nevi a taky vyrovnani na... celý příspěvek >
Náhrada za poškozené čerpadlo u Darlingu, 7.4.2016
pokud se musi kupovat i motor potom česka kvalita je na generace ale je to pecka prodava se motorblok italska vyroba chodi dobře cena supr a napoji se to na tu vaši nadrž vy chcete aby vam lidi radily a dadrž mate přikrytou hadrem to je fakt moc... celý příspěvek >
Presadenie čerešne, 6.4.2016
hezky den no na mem pozemku měli myslivci poličko tak si dokažete představit jak to vypadalo samej nalet je to 33 aru a okolo hezka přiroda pekně jsem si tam maknul akorat že je to v ochrannem pasmu tak tam nic nepostavim zatim tam mam lavičku... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika