Příspěvky uživatele - 0.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ovocné stromy u pole, 7.12.2016
zasadil jsem je 300 metru viděl jsem je rodit u kladna pan na mandlonove semenače očkoval broskvoně znamy je ma u České lipy
Ovocné stromy u pole, 7.12.2016
většinou je to po osmi kusech od druhu jsou to mlade stromky tak teprve uvidimejak to zvladneme
Ovocné stromy u pole, 7.12.2016
ty jablka jsem sazel na A2 vysokokmen mame i jedlé kaštany mandloně višně třešně švestky hrušky jeřabiny   a lavičku pro kolemjdouci stromky kminky obaluji kraličím pletivem
Ovocné stromy u pole, 6.12.2016
přesně to jsem udělal před třemi roky ok akorat jsem z pronajmu vyhnal podvodniky a ma to kamarad s kterym funguje spoluprace sad parada a kolem mezi stromky taky travu musim 3 x za rok posekat a z jara když to kvetlo vnoučata nechtěli ani domu... celý příspěvek >
Kadibudka - plánek, 24.11.2016
hlavně aby byla kadibudka dost vysoka když vas navštivej rodaci z vychodu počitejte že pracuji vestoje
Broskvová sezóna 2011, 24.11.2016
mival jsem asi 10 odrud nyni jen Hanbirgr  Redhaven Synfonije
První klobásky, 20.11.2016
prvni klobasky jsem dělal s dědou  od r  1963  on v te dilne od r 1920 do 1976 pišete zajimave  věci  děda by mi za to dal pohlavek
Zasilková zahranictví, 20.11.2016
zahradnictvi na zazvorce mne sklamala kvalitou stromku kdybych broskvoně přebiral osobně omlatil bych jim je o hlavu
Založení sadu v podhůří Šumavy - výběr odrůd, 11.11.2016
červené letni Hanu mame doporučuji červene sladke vonavé prusvitné letni bych nesazel jinak jsem viděl na zahrádkach v Nové Peci na Šumavě merunky a broskve a je to 730 metu a u Švancer kanalu vysazené nove jablka ve 810 metrech
Plnicka klobas, 8.11.2016
jednou rukou točim klikou u naražky pomaly chod na převodovce a druhou odebiram děda měl litinovou od r 1920 je to každyho vec jak se rozhodne vidim to jako špatnou volbu je to jako když dbočím řezat zavit na truce starou zavitnici bez račny a... celý příspěvek >
Plnicka klobas, 8.11.2016
je to patlani a když si představim pracně to davat do maleho prostoru ještě točit a odebirat střivko no když mate tři ruce tak jste šikovnej
Škumpa, 7.11.2016
nic horšiho jsem nezažil
Plnicka klobas, 4.11.2016
no my to dělame později druhy den škvařime sádlo vloni pět kyblu do jaternic nedaváme ryži ale žemli do šedesatek tlačenkovejch střev jsem plnil prejty i tlačenky naražkou šlo to perfektně rychle pak člověk pozná jakej je perfektni pomocník... celý příspěvek >
Plnicka klobas, 4.11.2016
k zabijačce se vstava za tmy aby se zatopilo v kotli aby se vařila voda a než pžijedou pražaci v jedenact je už gulaš a vařeny maso prejt ma řeznik na štočku a naraží rukama do střívek jaternice a jelita
Plnicka klobas, 4.11.2016
je to každého rozhodnuti já si nebudu pořizovat roubovací kleště a elektrickou naražku ale mam ručni z převodovkou na generace paradni prace s tim mlynkem je to všude
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika