Příspěvky uživatele - 26.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stroje danske značky Texas. Zkušenosti?, 20.7.2009
Vzduchovou mezeru jsem zmenšil, ale nepomohlo to.Jiskra se někdy objeví, tak tři za sebou a pak dlouho nic.Pokud sahnu prstem, tluče pravidelně a dost intenzivně již při pomalém otáčení.Asi budu muset objednat nový modul. Standa
Stroje danske značky Texas. Zkušenosti?, 15.7.2009
Známá mi přinesla křovinořez Texas 330B s tím, že za provozu zhasl.Nedává jiskru na svíčce. Zapalovací modul se uvolnil a přilepil se na magnet rotoru.udělal jsem vzduchovou mezeru 0,3 mm a jiskra není.Vyloučil jsem svíčku, vypínač zapalování a... celý příspěvek >
Čím mazat převodovku na BDR 700?, 26.4.2009
Není to mazivo stejné, jaké se používá u aut s předním pohonem k mazání poloos.To se běžně koupí.
Husqvarna 55, 9.4.2009
Eko olej nepoužívám.Před uložením jsem tentokrát vyjel benzin i z karburátoru, tak uvidím, zda půjde lehce.Měl jsem podezření, že se do válce natlačí benzin, ale to by asi byla ulitá a nešla nastartovat.Uvidím, jak se bude chovat až pojedu na... celý příspěvek >
husqvarna 55, 5.4.2009
Mám také H55,zatím jsem spotřeboval asi 60 litrů benzinu, jsem též maximálně spokojený, ale malý problem mám, a to když pilu nepoužívám dlouhou dobu, tak 3 měsíce.těžko se startuje.Má tak velikou kompresi, že mám obavu zda je vše v... celý příspěvek >
Může svíčka zničit zapalování?, 19.2.2009
Pánové to že elektronika zapalování je velmi složitá a ve 21století i vymakaná chápu, ale co tedy vymysleli v tom BRISKU za svíčku určenou do motorové pily, když zničí zapalování.Do jaké pily je ta svíčka určena?Asi do té co chtěli vyrábět ve... celý příspěvek >
Může svíčka zničit zapalování?, 17.2.2009
Zapalovací svíčka, která je určená pro motorovou pilu a je vyrobena ve 21 století by neměla poškodit tak dokonalou suočástku jako elektronické zapalování kterě je také vyrobeno ve 21 století.Ona ta elektronika poskočila tat rychle dopředu, že žádný... celý příspěvek >
motorová pila do 8000, 27.11.2008
Do H55 bych šel proto že ji již 4roky mám.Mám další 4 kamarády kteří ji mají také.Dva mají H51již více jak 10 let-to je stejná pila, pouze menší obsah.Nikdo z nás dosud neměl žádný problém.řežeme všichni palivo pro dům-porazit v lese, nařezat na... celý příspěvek >
Zahradní traktor sněhová fréza, 3.11.2008
To je škoda, že tu již není ta reklama co tu byla ráno, a já si přesně nepamatuji kolik chtěl za 1 metr posekání, ale bylo to i se sběrem kolem 2 korun za metr.4 ha se rovná 40 000metrů čtverečních x 2 koruny =80 000 kč a při posekání asi 5-6 x za... celý příspěvek >
Zahradní traktor sněhová fréza, 2.11.2008
Neumím si představit, že bych Kubotou GR2100 sekal 4ha pozemek, snad jako hlavní pracovní poměr.A jak řešit odvoz posekané trávy?Na tak velikou plochu je potřeba jiná technika.
Vrba smuteční, 14.10.2008
dobrý den, můžete my někdo poradit jestli se má smuteční vrba hnojit a čím? jak má být veliká a jestli je vždy roubovaná.Děkuji.
Jaký traktor pro zahradu cca 2 ha?, 11.6.2008
Na 2 ha školní zahrady, pokud ji chcete pravidelně sekat, tj.asi6-8*do roka potřebujete hodně dobrý profi traktor, a pokud trávu budete i odvážet, tak 1pracovník to asi nezvládne.Traktor za 150 000 začne mít asi po 3-4letech problém,... celý příspěvek >
Testy, 2.6.2008
Ještě dodatek, jednou jsem výkon 746 využil naplno a to když jsem sekal asi 200 m pozemku který 7 let nikdo nesekal.Ale to už byl skoro bambus.
Testy, 2.6.2008
Souhlasím s předchozím příspěvkem.OMkřovinořezy opravdu umí.Již 7let mám 740T, naprostá spokojenost, bez jediné závady.Spotřeboval jsem již více jak 2L oleje, takže asi 120Lbenzinu.Seču na vysočině takže meze a kolem potoka-dost silná tráva.V sobotu... celý příspěvek >
Dolmar PS 350, PS 420, 23.4.2008
Pane J.S. děkuji moc za technické informace o PS420,nikde na netu je nemohu najít.Snad pokud Vás mohu ještě požádat o vrtání a zdvih motoru PS420.Děkuji SM.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika