husqvarna 55



host - 26.58 (?)
5.4.2009 16:23

Mám také H55,zatím jsem spotřeboval asi 60 litrů benzinu, jsem též maximálně spokojený, ale malý problem mám, a to když pilu nepoužívám dlouhou dobu, tak 3 měsíce.těžko se startuje.Má tak velikou kompresi, že mám obavu zda je vše v pořádku.  Dekompresní ventil nemá, tak přemýšlím zda nevyndám svíčku a nevstříknu do válce trochu směsi a neprotočím naprázdno.Zatím jsem to nezkusil, protože když pila při startu blafla, nasála palivo, již šla lehce.Proč jde tak ztuha?Není dobře namazaná před uložením a olej zteče dolů?Proč má tak velikou kompresi? Nerad bych ji zničil.Děkuji za radu. Standa

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
exot007 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 176.57 (?), 25.4.2008 19:00

To je samozřejmě pravda nicméně 353 je o doost dražší a navíc v zelenézahradě je problém s originálním záručákem což je věc pro mne dosti duležitá.Krom toho jestli mohu poprosit o nějaké iformace o  "kvalitě" HQ450 docela rád bych znal nějaké další info.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 133.198 (?), 25.4.2008 21:31

tak asi máte zájem o HQ 455 e Rancher ta pila je celá plastová takže záleží jak jí budete zatěžovat má napínání řetězu bez použití nářadí což není také žádné terno a moderní motor X-TORQ je dost přetechnizovaný... a co se týče zelené zahrady nevím zda je tam vše v pořádku, ale koupil jsem ta před rokem HQ 365 a jsem spokojen pilu vůbec nešetřím řeže pouze lištou 70 cm -podélné rozvrhování kmenů na fošny

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
exot007 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 176.57 (?), 25.4.2008 22:05

Ne nemám zájem o HQ 455 ale o HQ450.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 133.198 (?), 25.4.2008 22:15

tak 450 nebo 455 to je jedno je to stejná modelová řada

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
exot007 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 176.57 (?), 31.5.2008 10:51

nakonec jsem si koupil HQ 353  ;)  jenom jsem se chtěl zeptat jetli někdo neví na co či co skrývají záslepky po stranách válce (jenom zvědavost ne že bych se di ní chtěl hrabat ;)  Díky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 26.219 (?), 5.4.2009 15:21

Dobrý den,

celý minulý týden jsem strávil v lese při řezání dřeva, nejsem profík, ale kdybych si měl vybrat, jdu do HQ 55. Měl jsem možnost pracovat s HQ 55 (moje pila)a HQ 455 Rancher (pila od kamaráda). Pro info - spálili jsme celkem přes 35 nádrží. Obě pily jsou staré 3 měsíce. Na první pohled jsou pily stejné, ovšem jak je chytnete do ruky, ihned poznáte váhový rozdíl. HQ 55 je lehčí. Rozdíl ve výkonu jsem nepoznal vůbec.

Na HQ 55 se mi líbilo to, že i po 15 minutové pauze chytla na první šup. U HQ 455 Rancher to byl znatelně problém. Prostě nechytne potvora ani za nic.  Pokaždé napumpovat tou pumpičkou je každopádně otrava. Mnohokrát se nepodařilo nastartovat ani po několika minutách snahy.  Takže to skončilo tak, že 455 často ležela v křoví a HQ 55 pěkně makala.

Možná už je to dnes starý model, ale každopádně je spolehlivý. A to u pily dávám na první místo.

Výsledek mého týdenního snažení je, že mám doma pěknou hromadu bukového dřeva.

Přeji všem řezání bez úrazu a dobrý výběr pily. HQ 55 mám doma a jsem spokojený uživatel. Dan.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 26.58 (?), 5.4.2009 16:23

Mám také H55,zatím jsem spotřeboval asi 60 litrů benzinu, jsem též maximálně spokojený, ale malý problem mám, a to když pilu nepoužívám dlouhou dobu, tak 3 měsíce.těžko se startuje.Má tak velikou kompresi, že mám obavu zda je vše v pořádku.  Dekompresní ventil nemá, tak přemýšlím zda nevyndám svíčku a nevstříknu do válce trochu směsi a neprotočím naprázdno.Zatím jsem to nezkusil, protože když pila při startu blafla, nasála palivo, již šla lehce.Proč jde tak ztuha?Není dobře namazaná před uložením a olej zteče dolů?Proč má tak velikou kompresi? Nerad bych ji zničil.Děkuji za radu. Standa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 218.130 (?), 5.4.2009 23:29

Treba nastaviť karburátor bohatá zmes paliva, pri štarte cukne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 141.153 (?), 6.4.2009 14:22

Pro 2658,a nemáte v pile eko olej???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 26.58 (?), 9.4.2009 7:40

Eko olej nepoužívám.Před uložením jsem tentokrát vyjel benzin i z karburátoru, tak uvidím, zda půjde lehce.Měl jsem podezření, že se do válce natlačí benzin, ale to by asi byla ulitá a nešla nastartovat.Uvidím, jak se bude chovat až pojedu na chalupu. Standa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?13.6.2024
Kouří do místnosti10.6.2024
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika