Příspěvky uživatele - 18.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký vertikutátor, 27.2.2011
Stiga VE 32 má silný motor, ale pouze 12 nožů, tzn.,že dělá mezi řezy velké mezery. Taky nyní vybírám vertikutátor a sám si nevím rady. Dobré recenze má BOSCH AVR 1100, ten je o něco dražší 4200,- až 4900,- Kč.
Výběr motorové pily, 22.1.2011
Dobrý den. Já má pilu partner 351 od roku 2005. Dal jsem na ní jinou lištu a řetěz (Řetěz 15, 325, 1,3 drážka 5018406-64) protože s tim origo to bylo utrpení. Od tý doby s ní každej rok kácim a režu na balíčky minimálně 15 metrů dřeva. Jsem s ní... celý příspěvek >
Podzimní postřik proti kadeřavosti, 14.11.2010
Tak dneska bylo supr počasí, stříknul jsem broskvoně kuprikolem, tak příští rok uvidíme 
Re: Kysane zeli, 5.9.2010
Ano, odpada manipulace s velkymi nadobami. Nic proti, ale chtel bych videt jak Vaším způsobem zpracujete 55 - 70 kg zeli, ktere nakladame kazdy rok (3-4 hliněné sudy). Jeste chci dodat, ze do vany nastrouhaneho zeli pridavame, krom soli a kmínu,... celý příspěvek >
Oleandr, 4.9.2010
dobrý den, je oleandr jedovatý?    Děkuji paní Lída
Pivní set, 27.8.2010
Dobrý den, chtěl jsem si doma vyrobit tzv. "Pivní set", protože ten co je kupovaný je dost slabý.Originál je skládací, a ty složené nohy se zaklapnou do takového držáčku.Nevíte náhodou někdo kde by se tento mechanismus nechal sehnat?... celý příspěvek >
Dýně, 7.8.2010
Já letos pěstuji dýně de facto podruhé v životě a s tím hnusným počasím sem nevěřil, že mi letos ještě něco vůbec vzejde, no inu podařilo se, jenže ted v tom mam obrovský guláš a nevím co je co... Zaujalo mě to o tom goliášovi, tedy tušil sem, že je... celý příspěvek >
Radlice na sníh k mf 70, 4.8.2010
Originální uchycení je otočné, aby radlice kopírovala i nerovný terén, a celá je nastavitelnátak, aby se nechala natočit pod úhlem doleva, pod úhlem doprava nebo rovně, toto zajišťuje takový ozubený segment, který se dotáhne maticí v té poloze,... celý příspěvek >
Sekačka s velkými koly, 15.7.2010
Husqvarna R53SV
Olej do motoru Honda sekačky, 18.6.2010
Dobrý den, nevíte náhodou kolik mám dát do sekačky Vari Adela oleje do motoru? Je to motor honda 5,5 hp 160 ccm, děkuji
Novinky Narex - vyplatí se připlatit si, 7.12.2009
Díky z názor. Na jednu stranu bych vzal starý osvědčení typ EBU 13A, ale na druhou stranu si řikám, že novinka bude lepší a poslouží. Budu to využívat na hobby domácí práci. Trochu mě zaráží hmotnost u nové brusky 1,9kg, stará měla 1,6 a bylo tak... celý příspěvek >
Novinky Narex - vyplatí se připlatit si, 7.12.2009
Zdravím, na vánoce jsem plánoval pořídit si uhlovou brusku Narex EBU 13 A, ale teď jsem koukal, že narex uvedl novinku EBU 13-11, která je o cca 700kč dražší než předchozí model. Myslíte si, že se vyplatí koupit dražší novinku (která má o něco... celý příspěvek >
Bio hnojiva, 5.10.2009
Již řadu let pěstuji s nejruznějšimi hnojivy od bio>batguano po slepičince, konskou mrvu po chem jako plagron buzz atd včetně subtropu ale pokud jde o netopyří kang mohu jen doporučit s vyše uvedenym ruznorodym dávkovýnám take protože je jedno... celý příspěvek >
Dýně hokkaido, 26.8.2009
Prosím nemáte někdo foto zelených dýní hokkaido? Něco mi vyrostlo na zahrádce, ale bohužel jsem zapomněl, který druh to je a podezřívám právě ony zelené hokkaido,) Děkuji moc,)
Zelené dýně Hokkaido, 26.8.2009
Dobrý den, na jaře jsem zakoupil semena dýně, bohužel jsem obal ztratil. Vyrostli mi zelené dýně zhruba dvaceti centimetrů v průměru. Nemáte prosím někdo foto zelených dýní hokkaido? Domnívám se, že by se mohlo jednat právě o ně, ale vzhledem k tomu,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika