Příspěvky uživatele - 29.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Náhradní ocelové prsty pro odmechovač/vyhrabovač, 16.3.2010
Neni vůbec špatný nápad! Možná bude nejednoduší koupit tažený(nejsou zas tak drahý cca 2000Kč) a upravit ho na tlačený. Myslim že samotný pružiny by vyšli skoro nastejno jako nový komplet, navíc vám to ušetří práci za vymýšlení vymyšleného, a pružiny... celý příspěvek >
Jaký olej do motoru B&S 675 Easy Start (Al-ko 520 BRV), 16.3.2010
A proč nezvolíte origo olej od B S SAE30? je to cca 100Kč, jedna víměna = 100kč 1x ročně za olej... myslim že neni co řešit a kvuli pár korunám hledat nějaké alternatyvi. Nechci tim tvrdit že je to pro ten motor ten nej olej, ale zkrádka je... celý příspěvek >
Bubnová sekačka BDR 581SP Perla vs Vari DS- 521 Líza, 16.3.2010
Perla má taky šnekovou převodovku a myslim že ta z celího stroje vydrží nejvíc. Jinak by taky už mšla mít 4 nože a motor BS na bubnovce je NEJ. Nevim proč, ale skrádky když jsem měl jakoukoliv bubnovku s Hondou nebo Tecumsehem tak ty motory nešlapaly... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 10.3.2010
Napište sem za 30 let jestli to funguje.Protože pily STIHL nás zajisté všechny přežijou.O tom snad nikdo nikdy nepochyboval. 
Travní traktor, 10.3.2010
A jak máte težkou a velkou káru, když to máte přes kouly? kolik to cca uveze? a kolik koní má ten váš pod kapotou? Reším jaký vozík pořídit za podobný traktůrek, jen mám bohužel bez hydra... Souhlasím že problémy s ložisky na kladkách a sekačce je... celý příspěvek >
Bubnové sekačky, 3.3.2010
Děkuji, což o to je jasné že se možou zbrousit, pokud nejsu extra opotřebené, nebo ohlé, ale zajímalo by mě jak je to správně, z hlediska třeba nějakých předpisů, nebo norem atak.  V návodu na mou sekačku například píšou že je lze brousit,... celý příspěvek >
Bubnové sekačky, 2.3.2010
Zajímalo by mě jestli se správně můžou žabky na bubnovce po otupení brousit, nebo pouze otočit a pak měnit za nové, kvuli vyváženosti a záruky že nepraskne, konkrétně u 3nožové a u 4nožové? Díky za názor, případne opodstatněné vysvětlení -... celý příspěvek >
40 let stará nafta, 24.2.2010
Máte někdo nějaké typy a rady jak správně, bezpečně a max.dlouho skladovat PHM?
Sekačka Stiga záběr 51cm, 24.2.2010
Plastové šasy je myslim super věc, ještě jsem, se nesetkal s nikim kdo by měl problém, myslim si že 10let to vydrží v pohodě... Jinak Stize moc nevěřim, netušil jsem však že má pozink - to je celkem rozumné ale i to xs má zdáse zase velmi... celý příspěvek >
Kompresor, 24.2.2010
myslim že už se tu o tom taky dost napsalo... Přesně na tyto učely ho využívám i já - v dílně na čištěný pili, filtru, foukání veškerých pneu, občas i lakování - prostě klasické běžné kutilské práce. Mám 24L vzdušník a olejoví kompresor - to je asi... celý příspěvek >
40 let stará nafta, 20.2.2010
Ok, tak to děkuji za vysvětlení... asi jste nepochopil že se mi nejedná o palivo staré 40let (to je jiný extrém) ale cca o stáří do 5let.   Budete mít srandu i stoho až pro změnu nebude co, kde tankovat, respektive za co tankovat? Já nejsem... celý příspěvek >
Povíjnice - Haevy blue?, 20.2.2010
dobrý den, povíjnice nachová rčoste prakticky jako plevel - není šlechtěna a semínka působí halucinogenně.Množství a způsob nebudu uvádět, jelikož nechci toto rozhlašovat. Jinak si myslím že povíjnice "blue"  se dá sehnat, ale chce to... celý příspěvek >
40 let stará nafta, 20.2.2010
aha... a co jsem tedy měl pochpit? Ptal jsem se co a jak, a vaše reakce mi nepřišla jako odpověd k pochopení... Samozřejmě je mi jasné že všemožné přelívání a uskladňování PHM je svim spusobem zbytečnost, vim co udělá špatné palivo s motorem...... celý příspěvek >
40 let stará nafta, 20.2.2010
je zde přeci řeč o nádobách ktomu určených (sudy, kanystry) od toho to přeci je tak proč ta scestná parodie... to že se koupete doma ve smaltovaný vaně do diskuze o PHM moc nepatří... Jaké je tedy riziko požárů - řekněme samovznícení nafty při... celý příspěvek >
Elektrocentrála - samovýroba, 20.2.2010
tak jde hlavně o tu zálohu baráku, ale samozřejmě i o to aby to mělo praktycké využití i třeba na stavš, zahradě atak. motory nejmají zádnou hystoryckou hodnotu, mám motor ze sekačky, a pak zahradní traktůrek - ke kterému jsem uvažoval udělat přes... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika