Příspěvky uživatele - 176.161

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Černání plodů, 11.6.2011
řekl bych, že plody zmrzly mrazem... jsou černé jak bota.. stromek ostříhejte, vždyt ho máte hrozně hustý, nemusíte se bát, střihem stromku pomáháte k tomu, aby vyrazilo mladé dřevo.. když ho nebudete stříhat, tak vám za pár let vznikne nemocná... celý příspěvek >
Žloutne a nemá žádné přírůstky, 11.6.2011
zdravím souhlasím s p. Josefem, vložte sem foto celého stromku.. řekl bych, že stromek je málo stříhaný a navíc mu asi necháváte moc plodů a stromek to prostě neutáhne... takže- ostříhat stromek, vytrhat všechny plody a nahnojit, no prostě souhlas s... celý příspěvek >
Žloutne a nemá žádné přírůstky, 10.6.2011
chudinka... byla stříhaná?? řekl bych, že ji něco chybí, nebo přebývá... bud nejaká špatná zem, nebo je málo- moc nahnojená...
Problém malého dvorečku, 10.6.2011
no tady bude každá rada drahá.. asi bych doporučil nějakého zahradního architekta.. zkušeného... obětovat 2-3 tisíce a nechat si poradit profesionálně, bo co čech to názor...
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 10.6.2011
no, to dozajista je... tak budu se těšit jak dopadnete...
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 9.6.2011
..pokud vám to prodejce uzná, klobouk dolů..
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 9.6.2011
dobrý den, révu kupuju pouze ve velkých bílovicích, z důvodu reklamy jen napíšu, že prodejce se jmenuje Osička a bydlí na ulici Fabián. Stromky kupuji také v Bílovicích, kontakt bohužel nemám, resp. nebyl by problém ho v případě zájmu zaslat. Další... celý příspěvek >
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 7.6.2011
k tomu bych jen dodal- kupoval jsem v bílovich sazenice- 20 ks mopru, dostal jsem 22, prej kdyby se nějaký zlomil- cena 35 korun za kus, celkem jsem platil 700. Kupoval jsem stolní hrozny od téhož výrobce, chtěl jsem asi 15 ks, celkem 4 odrůdy, nebyl... celý příspěvek >
Boule na rybízu, 7.6.2011
co použít Omite??? Třeba Omite s kombinací pirimoru, nebo mospilanu... samozřejmě na jaře... ted ne.
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 7.6.2011
vážený stanislawe.. o štepování vinohradu něco vím, dělal jsem to s dědou, cca 1000 sazenic... prodejní cena od vinaře je cca 40 korun, výrobní cenu bych odhadoval tak na 10-15 korun kus. V zahradnictví koupíte sazenici, zabalenou, v hlíně, přímo od... celý příspěvek >
Plastové ohraničení záhonu, 7.6.2011
já si myslím, že dnešní doba- stavěj co máš a co kde najdeš, popř. ukradneš- je už jaksi mimo.. dneska je k dostání nepřeberné množství všech možných výrobků na zahradu.. pokud chce mít někdo zahradu hezkou, měl by k tomu tak přistupovat, i za cenu... celý příspěvek >
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 7.6.2011
kromě starkla, od kterého jsem jednou objednal nějaké kytky- to ještě v dobách mích zahradních spíše experimentů- kupuju vše,,live,, myslím, že v dnešní době je specializovaných obchodů víc než dost.. konkrétně kolem Brna je asi 6 velkých... celý příspěvek >
Za jak dlouho očekávat meruňky?, 6.6.2011 Obsahuje fotku
možná.. ale nevím jak a ani se v tom nevyznám, jsem rád, když si postříkám ostatní stromky proti chorobám.. ani nevím, kolik by to stálo a kde vzít rouby a popravdě ani neznám nikoho, kdo to dělá... merunka je krásná, košatá, kmen má obvod jak stehno... celý příspěvek >
Přírodní lednice - jáma, 6.6.2011
hlásím- mám vyřešeno. 3 bloky ztraceného bednění 50x40x25cm, vnitřní rozměry 40x30cm. 3 bloky na sobě, hloubka cca 75cm, na spodku díry kachlička. Mám to vedle chatky, pač jsem neměl kam dávat věci denní potřeby na vychlazení- pivo a nějaká ta... celý příspěvek >
Za jak dlouho očekávat meruňky?, 6.6.2011
zdravím Paľo.. nene, puvodni majitel měl jakousi zvláštní zálibu sadit stromky až k plotkum, na hranici pozemků... takže tahle je taky na hranici, odhaduju její stáří tak na 10-15 let.. už mám zasazenou místo ní Radku, cca 2 metry od stávající... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika