Příspěvky uživatele - 54.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Černy jeřab (Aronie), 8.10.2013
Zdravím, mohu poprosit zkušenější, co krom jeřabiny jde použít jako podnož k naroubování aronie na kmínek? Šel by hloh? Případně budu rušit 2 stromkové černé rybízy (každoročně chytají silnou rez, moje první a špatně vybraná odrůda), je šance... celý příspěvek >
Nekonečná likvidace škumpy, 16.5.2013
Bidlo, neklesejte na mysli - sousedé měli na hranici pozemku 3 škumpy, po cca 30 letech je pokáceli, načež začalo Vámi popisované rodeo - po roce vytahování kořenů a výhonů se mi je povedlo v roce následujícím zlikvidovat za jeden den: počkala jsem... celý příspěvek >
Švestky v sezóně 2012, 25.3.2013
Vím jen o jedné Černošické v Horních Štěpanicích - má ji tedy evidovanou i v KRNAP, viz zpráva tady. Nemá někdo známé ve Vrchlabí, zda brali rouby k zachování genofondu i z téhle?
Rebarbora - choroba, 21.3.2013 Obsahuje fotku
Zdravím, loni jsem si od sousedů cca 300m vzdálených přinesla 2 odkopky rebarbory. Ujaly se krásně, ovšem něco jako rez jim začalo žrát listy, stonek při větším postižení listu nejdřív "zgumovatěl" a pak úplně uhnil. Jelikož se sklízí stonky,... celý příspěvek >
Určení keříku, 21.3.2013
Možná některý z druhů skimie? Můžete poskytnout víc informací, např. výška keříku, zda kvete teď, barva bobulí atp.?
Určení keře - podobné Parrotiopsis jacquemontiana, 20.3.2013
Co jsem si dohledala dříny, tak těm to podobné není, i podle kůry. Květ je téměř přesně jako Parociovka - 5 čistě bílých okvětních lístků s velmi vystouplým jasně žlutým středem, rovněž výrazné žebrování a jasně světle zelená barva lístků. Květy... celý příspěvek >
Určení keře - podobné Parrotiopsis jacquemontiana, 20.3.2013
Zdravím, sousedovi roste na zahradě už asi 40 let keř, ovšem starý pán - pan zahradník - už není a syn nejdřív vzal keř 50cm nad zemí a teď nechává tenhle nádherý (naštěstí obrážející) keř zarůst rozlézajícími se tůjemi, ráda bych zkusila pár... celý příspěvek >
Seříznutí špičky smrku - problém?, 20.3.2013
Já bych se toho nebála, otec udělal před asi 40 lety totéž, jen neuřízl horních pár metrů, ale vzal všechny smrky i břízu ve věku 15-40 let víc jak "vejpůl", tenkrát asi 6m nad zemí. Nezahynul žádný, naopak, většina ale vyhnala 2 nové... celý příspěvek >
Picea glauca Řičmanice, 4.10.2012
Josefe velmi děkuji za upřesnění, název jsem přesně opsala z označení ze zahradnictví, bohužel. Nicméně jsem ráda, že to nebude úplný "zakrslík". M.
Picea glauca Řičmanice, 4.10.2012 Obsahuje fotku
Pokud by to někdo v budoucnu potřeboval, dle informací ze školky by měl být vzrůst 8-9m při dobrých podmínkách. Hezký večer.
Picea glauca Řičmanice, 3.10.2012
Dobrý den, dostala jsem jako dárek cca 50cm vysoký stromek "Picea glauca Řičmanice" - má krásně světle modrou barvu, ale - jelikož jsem o této rostlině na internetu nic nenašla, netušíte někdo, do jaké výšky může vyrůst? Ráda bych ho přesadila z... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika