Příspěvky uživatele - 95.245

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůdy meruněk, 13.3.2013 Obsahuje fotku
Tsunami skusim zohnat tento rok dufam že sa mi to podary u nas sa zatial nikde nepredavala.Na slaborastucich podpnikoch mi odišiel po 5 rokoch Pinkot, Hargrand a počitam že odide aj Orange Red som hodne na tie podpniky naštvany radšej slivkovy alebo... celý příspěvek >
Odrůdy meruněk, 12.3.2013
Zdravim pane Petr Tsunami som mal objednanu u vas Prodejstromku.cz pre velky zaujem sa mi neušla zato som tam kupil Tomkot.Hlavne sa snažim kupovat marhule na myrobalane na slaborastucich podpnikoch sa marhuliam u mna nedari preto radšej počkam a ked... celý příspěvek >
´Sterkmannova´ - zimní hvězda, 7.3.2013 Obsahuje fotku
Je to polomaslovka.
Rumjanaja Zorka, 28.2.2013 Obsahuje fotku
Pani Monika Rumjanaja Zorka pan Jiri Kamiš z Českych Budejovic ju pestuje už 13 rokov o tomto velkoplodom mirobalane bolo pisane v časopise zahradkar č.11 pan Kamiš ju ma z Lehnic mam dojem že ju pestuje aj pan Vysloužil trochu špatne foto.
Královna Viktorie, Dabrovická, Jubileum, Kalypso, 27.2.2013 Obsahuje fotku
K.viktoriu tiež mam roste bujne pod.myrobalan chutovo je vyborna štavnata zarodila prvy rok uvidim ako to bude dalej.Foto trochu neskoro vedšina plodov bola obrana.
Švestky v sezóně 2012, 25.2.2013 Obsahuje fotku
Ten nekolinasobny križenec altanovej renkloty sa vola Evička.
Boscova lahvice, 13.2.2013 Obsahuje fotku
Už sa predavaju v nemecku, rakusku mam jednu objednanu.
Vackova pozdní, 12.2.2013
To neni duranzia, pane keby ste bol taky laskavy a poslal bi ste mi roby stej Vackovej.
Nezabúdli ste na sýkorky?, 2.2.2013
Nie nefotil som ich ja ale su nadherne, chcel som aby aj ostatni zahratkari vydeli pekne foto.
Nezabúdli ste na sýkorky?, 31.1.2013 Obsahuje fotku
Nezabudli sme ani na ostatnich vtakov.
Plumcot Melitopolski, 31.1.2013
Bolo bi možne ju preštepit nevidim v tom žiaden problem.
Boscova lahvice, 25.1.2013 Obsahuje fotku
Kuriozita z nemeckej vystavy drevene hrušky.
Rozdíl mezi Ringlí a Blumou, 24.1.2013 Obsahuje fotku
Dalšie nove kuriozne slivky žraločie zuby, melon slivky, citron slivky.
Rozdíl mezi Ringlí a Blumou, 23.1.2013 Obsahuje fotku
Pani zahradkari ja to tam davam z dlhej chvile aby bolo načo pozerat cez tieto dlhe zimne dni.
Rozdíl mezi Ringlí a Blumou, 21.1.2013 Obsahuje fotku
Neni nadherna ta bluma.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika