Příspěvky uživatele - 115.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co do kombinace s levandulí - nejlépe žlutě kvetoucího?, 6.11.2007
Vy myslíte, že levandule není osvědčený druh? Podle mých zkušeností je naprosto mrazuvzdorná a řekla bych, že kombinace růže + levandule je neodiskutovatelná. Prostě klasika! Ohledně správného výběru druhu růže s vámi souhlasím, že je důležitý. V tom... celý příspěvek >
Rychlokurz zahradničení, 6.11.2007
Naprosto souhlasím s tím, že zahrada je krásný koníček na celý život a jistě uděláte mnoho chyb i přes všechny možné rady. Také začínám, takže se s tím potýkám denně. Jelikož jsem také od Karlových Varů, zkusím Vám dát jednu naprosto konkrétní radu.... celý příspěvek >
Co do kombinace s levandulí - nejlépe žlutě kvetoucího?, 6.11.2007
Co třeba nějaké krásné žluté růže? Teď si tím nejsem úplně jistá, ale ověřte si, jestli coreopsis a levandule kvetou zároveň. Myslím, že levandule kvete o trochu dříve. Kombinace růží a levandule je nádherná.
růže do stromu, 6.11.2007
Dobrý den, spojení jabloně a pnoucí růže je výborné. Oba totiž svými kořeny vylučují silice (nebo něco takového), které jsou si velmi podobné a navzájem si nevadí. Nemluvím sice z vlastní zkušenosti, ale máme vedle pozemku na louce planou jabloň,... celý příspěvek >
Hortenzie velkolistá (macrophylla) - pěstovat na záhoně nebo v květináči?, 6.11.2007
Dobrý den, mám zkušenosti s hortenzií v n.m. kolem 600 metrů. Není problém. Dokonce i bez zimní přikrývky. To ale záleží na konkrétním místě. Pokud píšete, že je u vás hodně sychravo a nevlídno, tak bych ji raději na zimu trochu přihrnula listím a... celý příspěvek >
Čerstvě zasazená levandule - co s ní na zimu, aby nezmrzla?, 6.11.2007
Bydlím na horách a mám krásnější levanduli než ostatní v "nížině". Hlavní je dát levanduli dost slunce. Doporučuji teď hodně zalít, trochu přihrnout a zakrýt chvojím. Stačí trochu, jen jako zastínění proti slunci. Na jaře doporučuji skutečně... celý příspěvek >
škumpa, 6.11.2007
Dobrý den, obávám se, že Vám nezbyde nic jiného, než  podrosty vytrhávat, vytrhávat a vytrhávat. Škumpa je skutečně velmi invazivní a přesto, že jsem také slyšela doporučení na opatření typu plech, folie, či jiná zábrana, ve skutečnosti... celý příspěvek >
anglické růže, 30.10.2007
Dobrý den, také bych si ráda založila záhon s anglickými růžemi. Bydlíme v nadmořské výšce téměř 900 metrů, ale na jižní stráni, takže slunce máme dost. Záhon má asi 15 metrů délku a asi 1,5 metru šířku. Nejvíce mě oslovují anglické růže růžové... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika