Příspěvky uživatele - 156.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba viniča - pomoc, 13.5.2014
Tiež pestujem odrody Izabela, Konkordia,Otelo...,ale nie kvôli jedeniu, a už vôbec nie kvôli vínu.Pestujem ich pre fantastickú šťavu-mušt.   Stano
Bezsemené stolní odrůdy, 15.4.2014
Poloskey má u mňa odolnosť niekde na úrovni odrody Prim, takže 2 preventívne postreky postačujú.Trochu hrubšia šupka bráni silnejšiemu napadnutiu osami pretože chuť je silne muškátová. Stano
Samosprašnost u ořešáků, 15.4.2014
Skúste stránky Kohaplantu(sekcia Poradenstvo).  Stano
Halčivec révový nebo vlnovník révový, 8.3.2014
Fascinuje mě, jak vždycky kouzlíte s těma lektvarama, chemici ;) Mňa skôr fascinuje že si neprečítate na čo ten Kuprikol vôbec zaberá.Na broskyne už nezaberie, na révu ešte nezaberie, a na egreše nemá prečo zabrať.  Stano
Slivovice - kvas, 2.3.2014
Kvas z dobre vyzretých durancií, present,toptaste, domácich na 1-2 % neprekvasia ani hlbokoprekvášajúce kvasinky(vyskúšané).Pomohlo by iba zriedenie a následný zákvas, čo ale mierne zníži aromatickosť pálenky.  Stano
Neujali sa všetky vrúble, 20.2.2014
Súhlasím z Rosťom, pretože pokiaľ na inak zdravom strome zbadáte napr.Klanolupeňovku obyčajnú(český názov neviem),tak strom nabral priamy smer do pece.Takže Stando nejaké paradoxy nie sú na mieste.Stano
Neujali sa všetky vrúble, 20.2.2014
Podľa mojich skúseností dôležitejšie ako odstránenie pahýla je zastavenie presychania konára odstránením mŕtvej kôry až po zdravé pletivá s ošetrením balzamom.Pokiaľ sa časom začne tvoriť zával a našťepený výhon zmohutnie, môžete mŕtve drevo... celý příspěvek >
Výběr postřikovače stromků, 21.1.2014
U nás Calypso predávajú s odmerkou od 0,5ml takže stačí trochu počítať. Stano
Odrůda Admirál, 15.1.2014
Aj v mojej teplejšej oblasti je Angold kvalitný, chuťovo taký lepší stred, bez akejkoľvek choroby, škvrnitosti alebo múčnatenia dužiny.Týmto ma skôr prekvapil tu na fóre vychvaľovaný Braeburn ktorý týmito nectnosťami u mňa na väčších plodoch... celý příspěvek >
Meruňky, monilioza 2014, 14.1.2014
Horizon a Lynx je to isté.  Stano
Orangered, 29.12.2013
Pokiaľ sa jedná o moníliu výhonov alebo plodov, tak v mojich podmienkach sa Orangered javí zatiaľ ako veľmi odolná.Problém je pri nej s glejotokom keďže mám vyššíu hladinu spodnej vody.Dôležitá je aj prebierka bez ktorej sú plody malé, aj keď rovnako... celý příspěvek >
Orangered, 27.12.2013
Tiež mám Orangered aj na Rubire.Prvá slabšia úroda bola až tretí rok.Naštepená do koruny Vestaru a do Tipaly bohato zarodila už na druhý rok.  Stano
Red Prince / Red Jonaprince, 21.12.2013
,,Tento rok som cca 50 percent Idaredu musel obrať už kocom septembra, daľších...´´     Musel?Prečo?Idared nepadá a každý deň navyše na strome zlepšuje jeho kvalitu.Mrazy -6°C začiatkom októbra u mňa prežil bez problémov, a obral som ho v 3... celý příspěvek >
Křísotvorná kvasinka v kvasu, 13.12.2013
Malá oprava to lezenie je perla 158.130
Křísotvorná kvasinka v kvasu, 13.12.2013
Tiež ma pobavilo denné odpúšťanie CO2,s plátenými vreckami na kôstky, lezenie za slivkami pána3.51,a,,Durancie odpeckuji obtížně, ale jde to´´plus ďalšie perly pána 158.130. Ďakujem vám. Aj kôli tejto pestrosti mám rád toto fórum.Každý má nárok na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika