Příspěvky uživatele - 194.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
pojezd sekačky ALKO BR 47, 26.9.2007
Rozhodně se vyplatí vyměnit celou převodovku  (cca 2000Kč), neč to bastlit, člověk si stim hraje pak půl dne a nakonec to stejně nefunguje....
momentovy klič, 9.9.2007
Dobrý den, ani ne, stačí ho jen pořádně dotáhnout, a to dělám klasickou ráčnou (cca 30cm) od TONY (goly) vší silou, a myslim že je to tak akorát, raději ho výce dotáhnout, než méně aby se nepovolil, ale tak aby jste ho pak dokázal posečení povolit... celý příspěvek >
Motor 50ccm a karburátor Zama - závada, 6.9.2007
Přsvečte se jaště zda se motor nepřidřel. Nenbrány vydrží hodně, zpravidla přežijí celou životnost stroje, ale deší odstavka a vyschnutí jim může škodit vyýce než častý provoz. také ne ně má vliv použití správného oleje do benzínu.
seřízení Briggs, 29.5.2007
No nejspíše to bude spůsebenou nejakou větří vůlí, třeba na ojnici, ventylech, nebo noži...
To: Pavel, 29.5.2007
Zaaretované je to zahlími zarážkami. jakoby z vnitřní strany je asi centymetrová pacička směrem nahoru a z venkovní přední strany je větší, ohlá směrem dolu... otáčky se seřídí pouze pomocí otáčkoměru - pomocí předepjaté pruiny, která je na tom... celý příspěvek >
Výběr motorové kosy - poraďte?, 29.5.2007
Já mám dobré zkušenosti s Oleo- Mackem 740T, od Moundfieldu...
Nůž na McCulloch - M5553D, 28.5.2007
No co já vim, tak klika na Hondu je trochu drašší, 2000Kč je tak za práci, + 3000 za novou klik, ale nejdřív by stačilo ji nechat srovnat.
seřízení Briggs, 28.5.2007
Také to může způsobovat volný unašeč - popř. nůž, (dle využití) který plní funkci tzv. protizávaží setrvačníku... také je vhodné skontrolovat střižný klínek setrvačníku a zároveň seřídit vůli indukční cívky na 0,3mm, Po nastartování stáhnout sytič a... celý příspěvek >
To: Pavel, 28.5.2007
Clasic 35 ale přeci žádný sitič namá...!?řekl bych že se jedná o regulaco otáček, která by správně měla být zaaretovaná a nastavena na 2900-3000Ot/min.SKOLAK39
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika