Příspěvky uživatele - 105.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zarostlá zahrada, 13.6.2012
Zdědila jsem obdobnou zahradu, 10 let minimální údržba a dalších 10 let nikdo nevstoupil..Desítky jasanů, javorů, i dalších stromů, kopřivy, hromady starých větví a kameny - na začátku se nedalo ani lehnout na zem, protože všude byly pařízky či... celý příspěvek >
Poraďte prosím jehličnaté a listnaté trvalky do stínu, max. výšky 50 cm, 6.6.2012
Mimo bohyšek by tam rostly bergenie, konvalinky, úravděpodobně i denivky a floxy, o něco vyšší je udatna lesní. EM
Ničení vytrvalých plevelů pod keřovými rybízy Roundapem, 17.4.2012
Vloni jsem rybízy mulčovala pilinami a trávou na karton. (složení bylo mulč, karton - mulč, na části jen karton, mulč). Letos prorostlý orsej, bršlice, pitulník - ten ale hlavne prorostl okolo výhonů.  Podobně dopadly růže - tam jsem navíc... celý příspěvek >
Ničení vytrvalých plevelů pod keřovými rybízy Roundapem, 17.4.2012
Vloni jsem měla dost pilin a zkusila namulčívat zaplevelené rybízy - vespod kartony, navrch piliny, tráva. Letos piliny s plevelem - kartony a pilinami prorostl skrz orsej bez problémů, tráva, pitulník se rozrostl od keřů, ale část také... celý příspěvek >
Nátěr dřevěných laveček, 27.3.2012
Lazurou jsem natřela lavičku umístěnou pod sřechu, vloni byla asi 6 týdnů venku a začala se loupat...  Lituju, že jsem byla pohodlná - na chalupě jsou přes 40 let natřené kůlny a ostatní fermežovými barvami a stav je obdobný jako lazury u... celý příspěvek >
Staří sousedé, 27.2.2012
Směšují se dvě věci - souhlas a informace. Ke stavebnímu povolení (nebo ohlášení) musíte přiložit doklad o informaci sousedů. Nejčastěji jejich souhlas, ale lze jim zaslat informaci dopisem s doručenkou a oni mají právo odvolání. Podrobnosti si... celý příspěvek >
Odnožování lípy, 14.6.2011
Mám asi 60 - 80 let starou lípu, která před lety začala vyhánět boční výhony. Vše se podstatně zhoršilo po razantním ořezání (větve ležely na střeše a shazovaly tašky. Strom neměl korunu, protože dříve nad ním vedly el dráty a strom byl pravidelně... celý příspěvek >
Perk, 31.5.2011
Perk je drť (štěrkopísek) ze žuly. Běžný pojem v Jizerských horách. Protože žula je kyselá je i perk kyselý.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika