Příspěvky uživatele - 9.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dýně - jak ovlivnit velikost plodů, 28.8.2014
Jedl jsem kdysi výtečná kandovaná jablka. Jak píšete u dýní, chutnala po jablkách. Ale připravovala se přes týden, recept přesně už neznám.   
Částečně nedozrálá rajčata - kde dělám chybu?, 26.8.2014 Obsahuje fotku
Sklízeno podle popisu nahoře.
Neznámé, 26.8.2014
Řekla bych nějaký rozchodník. Hanča
Trvalka, 25.8.2014
Řetězovka - Physostegia virginiana. Hanča
Částečně nedozrálá rajčata - kde dělám chybu?, 22.8.2014
Pokud jde o Stupická, letos mi dozrávají parádně, až k bubáku rychle červenají, i Bejbina. Trhám rajčata na počátku zbarvení a nechávám dojít v místnosti. Zrají letos rychle a pravidelně. Loni to dělalo popsaný problém. Dvě změny oproti loňsku.... celý příspěvek >
Réva ve skleníku a plíseň, 18.8.2014
To vypadá na padlí, stříkejte ihned, přípravek najdete na agromanuálu nebo tady pod heslem padlí. Hrozny ve skleníku napadá často i plíseň šedá, jak vypadá a přípravek opět na agromanuálu.
Penetrace interierove omitky, 18.8.2014
Ano, nátěr vápnem štuk uhladí, uzavře póry a sjednotí povrch, vytvoří se glazura. Ale penetrace je pod moderní barvy nezbytná, zeď má pak nižší a stejnoměrnou savost a lépe se s nátěrem pracuje. Tazatel to chce mít za odpoledne hotové, systémem hup... celý příspěvek >
Penetrace interierove omitky, 18.8.2014
3x nabílit řídkým vápnem a pak teprve penetraci a nátěr.
Měli jste letos americké padlí?, 17.8.2014
Angrešt mám jen jeden, prastarý, takže odrůdu neznám, loni měl padlí dost a dost, letos bez postřiku vůbec nic. Hanča
Živý plot k silnici, 16.8.2014
Nevím, jestli bylinka z takového stanoviště bude dostatečně "zdravá". Pravdu má SfK, múže to být veřejné prostranství a tam si nelze dělat libovolé úpravy. Je třeba taky zvážit, zda se to tam hodí z hlediska bezpečnosti dopravy, např vyjíždění na... celý příspěvek >
Už rostou, 14.8.2014
Pane Romane, děláte mi radost. Konečně někdo, kdo nekecá a přizná, že velké hříbky byly červivé. Vždycky mě pobaví, když v televizi ukazují nějaký superobří hřib a šťastný nálezce těch červů sdělí národu, že hřib byl dočista úplně zdravý... celý příspěvek >
Güde Vintec High Wheeler 510 BS 675, 13.8.2014
Máte s tím nějaké speciální zkušenosti? Já jen letošní sezónu zcela bez potíží.
Plané květy okurek, 10.8.2014
Včely jsou tam platné jak hluchej pes na honě, když to nekvete. Jaká je to odrůda? Nevysel jste například Linda F1 mix? Tam je v pytlíku taky opylovač.
Jak zpracovat nadbytek salátových okurek, 10.8.2014
Do leča se to opravdu dá - je to neutrální hmota, která přijme chuť rajčat a paprik. Další možnost je polotovar do bramborového salátu - nakrájím rovnou na kostičky i s mrkví, cibulí a křenem, normálně steriluji jako nakládačky (ale nálev do... celý příspěvek >
Motor Honda GCV 135 - průsak oleje, 9.8.2014
Je velmi nepravděpodobné, že by konstruktér navrhl díru do karteru, aniž by to mělo důvod. Bude to asi hřídel regulátoru a ta dovnitř musí. Odpoví snad znalejší kolega, domníval bych se, že tam nebude víceméně nic, nebo nějaký o kroužek. Ten průsak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika