Příspěvky uživatele - 96.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hibernal, 25.5.2013
Díky, pane Paľo. Šlo ale jen o resumé posledních let na základě zkušeností. Poslední dobou mám pocit, že čím víc času problematice věnuji, tím více tápu. Od výživy počínaje přes pěstování, ochranu až po výrobu vína, vše je tak svázáno, až to hraničí... celý příspěvek >
Hibernal, 24.5.2013
Tak jste mě nachyal na zralosti - měl jsem použít termín "fyziologická zralost", což znamená plnou zralost. To jsou vybarveny pecičky, slupka má správnou barvu a cukry jsou na maximu. Za použitý termiT místo termínu se omlouvám. Na Váš dotaz... celý příspěvek >
Hibernal, 19.5.2013
Jsem spokojený pěstitel a poživatel Hibernalu, a tak si dovolím přispět svou trochou do mlýna. Sazenice jsem pořizoval v r. 2007. Kupoval jsem je od p. Osičky z Velkých Bílovic na podnoži Kober nebo SO4. Růst má nejbujnější ze všeho, co pěstuji a... celý příspěvek >
Opuntia Ficus Indica - je jedla?, 4.5.2013
Opuncie jsou obecně jedlé. V září roku 1997 jsem v jižní Itálii narazil na keř plný oranžovočervených plodů soudkovitého tvaru. Chuťově byly... jak bych to řekl... fantastické. Sladké, aroma sčásti jemné do melounu, sčásti jedinečné. Jak jsem si... celý příspěvek >
Králíci - očkování, 26.12.2012 Obsahuje fotku
Vy si z lidí děláte srandu ne? Když očkuju celý vrh-  9 mladých krát 150 Kč se vyplatí? U nás očkuje vet proti moru a myxe za 16 kč na jednoho králíka. V průměru jich očkuju najednou kolem 20 kusů to je 320 kč, Vy byjste je naočkovala za 3000 kč... celý příspěvek >
Jakou odrůdu jahod a kde objednat, 16.9.2012
Také doporučuji Vraňany. Mají krásné sazenice, všechny se ujaly. Turnov velké zklamání jak bídnou kvalitou sazenic, které se ze 3/4 neujaly, tak jejich přístupem.
Pozdní jarní mrazy, 18.5.2012
Taky hlásím mrazovou spoušť z jihu Moravy. Po jedné hodině se uplně vyjasnilo a začal masakr. Jako vloni meruňky (Karola- přežila mráz po odkvětu a tento už nedala a vlastně kuli mrazu nevim ani jak chutná) a broskve KO, veškerá plodící réva na... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 28.4.2012 Obsahuje fotku
Ahoj, loni na podzim jsem po roce a půl dokončil svoji krboudírnu. Před stavbou jsem sice měl hrubou představu (mimo jiné i díky tomuto fóru), ale nakonec jsem některé postupy řešil tzv. ze dne na den, takže můžu říct, že je to originál. Tomu... celý příspěvek >
Síla kmínku odrůdy versus síla podnože, 8.4.2012
Dobrý den. Mám 3 hlavy jedné odrůdy, kde je podnož výrazně slabší. Přemýšlím o vykácení a nahrazení lepším, škoda místa. Je to staré 7 let, malé bobule, průměrná sklizeň z křa jsou 2 slušné hrozny. Sprchává tak, že zůstane na hroznu pár bobulí... celý příspěvek >
Jaká odrůda do chladnější vlhké půdy, 5.2.2012
Mám zahradu v okolí Brna, ale je situovaná na severní straně poblíž lesa. Chtěla bych mít brambory ze své vlastní sklizně, ale zatím nemám příliš velký úspěch. V loňském roce jsem si koupila odrůdu Impala, kterou většina známých chválila, ale... celý příspěvek >
Okysličovadlo, 14.1.2012
To mě hned napadlo taky ten solární panel, ale protože rybník není oplocen myslím že by tam dlouho nebylo:-((tuhle možnost zavrhuji
Okysličovadlo, 3.9.2011
No přesně tak nějaké jednoduché řešení jako je např. ten větrník... Máte s něčím podobným zkušenost nebo plánek-fotku??
Okysličovadlo, 29.8.2011
Nebudu tam mít okrasné ryby ale klasické rybniční, štika kapr lín amur a karasy a střevle a nějací ti kapříci už tam jsou...  
Okysličovadlo, 25.8.2011
Děkuji za odpověd ta rezerva by fungovala na převoz ryb, ale moc nevěřím tomu že by dokázala provzdušnit aspon trochu rybníček cca 1000m3
Okysličovadlo, 17.8.2011
Mám jezírko zhruba 40x20m přítok žádný.Bohužel nemám přístup k elektrice.Je nějaká možnost provzdušnovat jezírko bez pomoci el. energie??Našel jsem nějaké informace že by to mohlo jít pomocí nádoby naplněné peroxidem vodíku se které se postupně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika