Příspěvky uživatele - 106.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zeleny travnik, 3.8.2011
A můžete mi prosím doporučit nějaké hnojivo s vyšším obsahem Fe?? Trávník hnojím pravidelně a se závlahou problém taky není, trávník je celkem i zelený, jen jsem chtěl docílit ještě lepších výsledků a tak nějak experimentovat :) proto jsem se raději... celý příspěvek >
Zeleny travnik, 2.8.2011
Oprava: Hnojivo Plantella - Tekute zelezo
Zeleny travnik, 2.8.2011
Dobry den, chtel bych docilit syte zeleneho travniku. Nasel jsem zajimave pripravky Wolf gartten Turbo zeleny travnik T-RG 24 nebo Liquid Iron, ale ceny jiz tak zajimave pro me nejsou. Chci se zeptat jestli mohu pouzit Tekute zelezo napr. Pantanella... celý příspěvek >
Bofix, 25.7.2011
Diky. nakonec jsem zvolil Bofix. Jeste jeden dotaz... mohu aplikovat Bofix hned po tom co jsem aplikoval Dithane (na kornatku travni)??? nebo musim nejaky cas pockat??
Bofix, 24.7.2011
Takze nejlepsi volba tedy bude asi Bofix. Prostredek chci aplikovat na starsi travnik plny sedmikrasek a jetelesem tam nejaky bodlak
Kornatka travní, 23.7.2011
Mám Dithane aplikovat jen na poškozená místa nebo ho mohu aplokovat (preventivně na celý trávník???
Oleandr - skrvny na listech i květech, 19.6.2011 Obsahuje fotku
Prosím o radu, pěstuji 4 oleandry a na jednom se mi objevily skvrny na listech, stoncích květu i na květech a na druhém skvrny na listech. Foto přikládám. Dokáže mi prosím někdo poradit o co jde a je-li "to" možné léčit? A zda je... celý příspěvek >
Jaký vertikutátor, 14.6.2011
Dobrý den, může mi někdo doporučit nějaký dobrý vertikutátor okolo 12 000 Kč?? Koukal jsem na tenhle YM 3516 VO Yard man, ale nerad bych koupil špatně. Děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika