Příspěvky uživatele - 106.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Naviják na solární plachtu, 3.7.2012
můžete prosím napsat, co jste použil a jak jste udělal uchycení tý trubky aby se točila? Uvnitř trubky máte ložisko? a ta část u páky je klasická T spojka jako je u nožiček? Děkuji za podrobnější popis
Ako optimálne zavlažovať a hnojiť trávnik?, 3.7.2012
přehlédl jsem že máte písčitou půdu, která moc vody nezadrží, v tom případě zalévejte o něco častěji a cca 30 min sekce ale jen brzo ráno! Tím že zaléváte i večer se vám v trávě objevuje kornatka. Jinak na kornatku lze použít připravek... celý příspěvek >
Ako optimálne zavlažovať a hnojiť trávnik?, 2.7.2012 Obsahuje fotku
stačí zalévat méně častěji, ale vydatně. tzn. 3x týdně brzo ráno (5-6hod) 40-60min jedna sekce Když zálévate často a krátce přemokřujete a zapařujete trávu a z toho se tvoří houbová choroba typu kornatky... jak hnojit záleží podle typu... celý příspěvek >
Snížování PH u vody s vysokou alkalitou, 1.7.2012
v prubehu 14 dni jsem jiz do bazenu (20m3) nalil 5l kyseliny chlorovodikove, ale PH ne a ne snizit. PH snizim na 6,6-6,8 ale to vydrzi tak 2-3 dny a pak zasee stoupa a neustale kolisa... jadnou za tyden pridavam chlornan sodny. Voda je ze studny,... celý příspěvek >
Prosím pomozt s identifikací plevele, 24.6.2012
Pohnojte a sekejte (2x týdně) na trochu vyšší délku než obvykle. Do 3 týdnů by tyto tvrdé stvoly jílku měly zmizet
Tráva růžoví - nějaká plíseň?, 17.6.2012
20 g/10 l vody/100 m2
Lontrel + Starane, 14.6.2012
Může prosím poradit někdo kdo má zkušenosti s mícháním těchto přípravků, kolik potřebuji těchto přípravků na 400m2 a v jakém poměru je smíchat s vodou? Dosud jsem používal Bofix, ale nyní bych chtěl použít kombinaci těchto dvou přípravků a nerad bych... celý příspěvek >
Tráva růžoví - nějaká plíseň?, 14.6.2012
Jde o kornatku travní... Stačí trávu v poškozených místech trochu prohrábnout a odstranit odumřelou trávu, následně postříkejte přípravkem Dithane a cca do 14 dní máte po problémech.
Hecht 514 nebo Brill RazorCut 38, 13.6.2012
Na doporučení jsem zvolil Brill a už vím, že nikdy více! Jak jsem již psal v některém jiném tématu sekačku, jsem poslal po cca 12ti sečení na reklamaci. Nyní mi volali ze servisu že se reklamaci neuznávají, že se jedná o spotřební materiál (vřeteno,... celý příspěvek >
Hecht 514 nebo Brill RazorCut 38, 6.6.2012
Jak jsem spokojený viz. můj příspěvek v sekci Zahradní trávníky téma - Broušení vřetenové sekačky Brill - druhý příspěvek
Jak obnovit trávník, 5.6.2012
Před 5 lety jsem se ještě nezajímal o trávu a tak jsem vysel na zahradu hřištní směs. Dnes je trávník místy prořídlí a hlavně celkově se mi moc nelíbí. Převládá v něm jílek vytrvalý, který je v hřištní směsi zastoupen nejvíce. Chtěl bych trávník... celý příspěvek >
Broušení vřetenové sekačky Brill, 4.6.2012
Jak na to a jestli je to potřeba Vám neřeknu, ale rád Vám sdělím své zkušenosti se servisem a sekačkou Brill.  cca. po 15-ti sečeních začaly problémy. Sekačka vynechávala stébla trávy. Zkoušel jsem ji tedy seřídit dle návodu a přiložených... celý příspěvek >
Malý tlak v pískové filtraci, 24.5.2012
Po 10 letech používání začal být malý tlak v pískové filtraci. Když jsem chtěl vyluxovat dno bazenu, tak to vůbec nešlo. Myslel jsem že je špatné čerpadlo, tak jsem pořídil nové (výkonější). Nyní je již sací výkon lepší, ale problém s tlakem dále... celý příspěvek >
Čerpadlo na bazén 18m3, 2.5.2012
Potřeboval bych poradit jaké čerpadlo použít na zabudovaný bazén v zemi 18m3? Po 10 letech mi odešlo originální čerpadlo, které jsem dostal k bazénu. Bylo to Speck Badu Picco 5 - výkon 5m3/hod mi přišel malý, tak bych chtěl pořídit nějaké s vyšším... celý příspěvek >
Elektroventil z pračky, 21.4.2012
tři ventily a tři časy. Aby se po 20min přepínaly. 20 min jeden ventil, 20 min druhý, 20 třetí a konec,. Vždy 2 dny v týdnu
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika