Příspěvky uživatele - 238.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čačanská lepotica, 12.5.2012
A jak je to s citlivosti ostatnich odrud svestek a polosvestek? existuje v tomto smeru nejaka statistika? Honza z Vysociny
Zaschlé větve slivoně, 2.5.2012
dobry den! zkuste vyfotit a dat sem na web, je to urcite lepsi, nez jen tak strilet od boku:) ja bych ale kazdopadne tipl monilii laxu. Uz ji mam na zahrade take.. Honza z Vysociny
Vyžrané pupeny, 22.4.2012
Já to vidím spíše na u monilii laxu, starší spodní pupeny taky nejsou živé.. sám čekám, s jakou silou letos monilie zaútočí. Honza z Vysočiny
Česnek, 31.3.2012
Dobry den. Sem z Vysociny, puda nam tu promrzne mnohokrat a snehu letos take mnoho nenapadlo. Jsem toho nazoru, ze cesnek nevymrzl, spis to vidim na tu hobovou chorobu nebo na skudce-houbomilka cesnekova. V jake jste nadmorske vysce? a pestuje se v... celý příspěvek >
Prýt japonského topolu, 11.2.2012
řekl bych, že ted je ten spravny cas 
Výsev lípy, 11.2.2012
Dobrý den! Chtel bych vědět, jakým způsobem se uchovává semeno lípy po sběru a jak se postupuje při výsevu. Chci si zkusit vypěstovat několik semenáčků :) Honza z Vysočiny
Jak tvarovat korunu?, 3.2.2012
Dobrý den! Loni jsem zakoupil dva jednoleté špičáky, Jaderničku a Panenské české, obě na pláňce. Jaký je pro ně nejvhodnější způsob tvarovaní koruny? a mám letos ještě pokkračovat v e špičáku nebo už začít tvarovat korunu? oba špičáky nejsou silné, u... celý příspěvek >
Vlaška končí, 25.12.2011
Dobry den a hezke vanoce Petre:) Moje Vlaska a bohuzel i vsechny ostatni svestky ze sbirky se mely spatne. V srpnu v plne nasade a s jiz modrymy plody postihlo nasi obec krupobiti nebyvalych rozmeru. Padaly kroupy az 5 cm velike... Vsechny plody to... celý příspěvek >
Narašený česnek, 16.10.2011
nemate ten cesnek ve tme? tam klici, na svetle ne.
Podnoz zelena renkloda, 4.10.2011
Dobry den! Chtel bych se zeptat, jak se chova celkova domací velkoplodá na podnozi zelena renkloda. Mate zkusenosti? a co odolnost podnoze proti sarce? Diky za odpovedi. Honza z Vysociny
Česnek po rajčatech, 13.9.2011
Není duvod proc ne? ja myslim, ze ano!! Rajcata jsou plodiny prvni trati a urcite jim predchazi bohate hnojeni hnojem nebo kompostem ci jinymi hnojivy. Cesnek nema vysokou potrebu N, ja ho davam az je puda trosku chudsi po predchozich plodinach.... celý příspěvek >
Kroupy, 24.8.2011 Obsahuje fotku
Dobry den. Mate nekdo zkusenost s kroupami? Dnes se u nas prohnala pohroma, zahrada je jak po vybuchu. Ustoji to starsi stromy v poradku do pristiho roku? Intenzita byla takova, ze na loni zasazenych stromcich je na letorostech castecne poskozena i... celý příspěvek >
Nemoc nebo nedostatek nejakeho prvku?, 24.8.2011
Dnešní krupobití to proletošek vyřešilo, uz nemam starosti ani s chlorozou a ani s tim, co udelam se svestkama... Jen by mne zajimalo, jak si stromy poradi s castecnou defoliací.
Nemoc nebo nedostatek nejakeho prvku?, 24.8.2011 Obsahuje fotku
Na listech odrudy vlaška mam takovouto chlorozu? nevíte, o co jde?
Petržel - hniloba kořene, 24.8.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den! poslední roky se mi přestala dařit petržel a letos je to opravdu špatné.. Poradíte, co je to za chorobu a jak se jí bránit?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika