Příspěvky uživatele - 215.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kadibudka - plánek, 30.6.2011 Obsahuje fotku
Fotografie 1
Kadibudka - plánek, 30.6.2011
Tak tady jsou slíbené fotky.Nevím jak je vložit naráz do jednoho příspěvku a jestli to vůbec jde pokud nejsem registrovaný, tak to sem dám po jedné. Žádné povolení sem neřešil :o)    Zdenek
Poškozené listy, 30.6.2011 Obsahuje fotku
A ještě celkový pohled.
Poškozené listy, 30.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, abych nemusel zakládat novou otázku tak využiji tuhla.Loni na jaře vysazená švestka Chrudimská má letos nějaké divné listy.Co by jí mohlo chybět? Díky.   Zdenek
Žloutnutí listů rybízu, malin, angreštu i měsíčních jahod, 29.5.2011
Myšleno samozřejmě z budoucích základů.Takže "normální" hlína, ale něco jí opravdu chybí.Stříknu Fytovitem a dodám i nějakou tu rašelinu.
Žloutnutí listů rybízu, malin, angreštu i měsíčních jahod, 23.5.2011 Obsahuje fotku
No a takhle to dopadlo loni :o(
Žloutnutí listů rybízu, malin, angreštu i měsíčních jahod, 23.5.2011
Díky za rychlou reakci.Hnojil jsem Kristalonem, v něm asi nejsou chybějící prvky.Mrknu na ten Fytovit, nebo Ferovit.Bude asi lepší postřík na list?
Žloutnutí listů rybízu, malin, angreštu i měsíčních jahod, 23.5.2011 Obsahuje fotku
Ještě ten rybíz, stejně je na tom i angrešt...
Žloutnutí listů rybízu, malin, angreštu i měsíčních jahod, 23.5.2011 Obsahuje fotku
Zdravím, potřeboval bych poradit co chybí mému rybízu, angreštu,malinám i měsíčním jahodám.Loni vysazenému drobnému ovoci začali žloutnout listy.Stejně tak to bylo i loni touhle dobou.Listy začaly žloutnout a potom kraje listů začaly osychat. ... celý příspěvek >
Mrazík, 15.5.2011
Tak z loni vysazených 10ti hlav pomrzlo 7. Kupodivu ale začaly všechny rašit znovu.Ty co byly hodně poškozené cca 3 tak začaly rašit znovu nové výrustky ze země (což někdo psal výše, že obrazí nové od spodu).   Zdenek
Co Vaše réva? (rok 2011), 24.4.2011
Rozumím, ještě jednou díky.Zdenek
Co Vaše réva? (rok 2011), 24.4.2011
Děkuji Vám Mirku, takže nechám jen dvě horní očka a ostatní vylámu.A po zmrzlých mám vylomit i to druhé a nechat jen jeden?  Díky Zdenek
Co Vaše réva? (rok 2011), 23.4.2011 Obsahuje fotku
Nepodařilo se mi ty obrázky vložit zároveň...
Co Vaše réva? (rok 2011), 23.4.2011 Obsahuje fotku
Dobré ráno, potřeboval bych poradit.Loni zasazená réva (10 hlav) narostla jen 20-70cm, vršky umrzly, ale jinak se vše ujmulo.Nyní bych potřeboval poradit co dělat.Mám vylomit všechny očka spodní očka a nechat jen to nejhornější, aby z něj mohl... celý příspěvek >
Rychle rostoucí okrasný keř, 12.4.2011
Vím, jsem omezen prostorem, mám k dispozici šířku cca 120cm. Takže budu stříhat...   Zdenek
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika