Příspěvky uživatele - 65.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pila pro bezne rezani dreva prevazne z metru a udrzbu zahrady, 18.12.2011
5105.    j.c.
Odšťavňovač, 17.12.2011 Obsahuje fotku
Poněkud jsem zapoměl přiložit foto...    
Odšťavňovač, 17.12.2011
Máte prosím někdo zkušenosti s tímto mechanickým strojkem?? Zajímám se zda je vhodný na zpracování cca 15 kg rajčat několikrát v sezoně nebo zda jeho účinnost nesplní očekávání.    děkuji    j.c.
Degustace jablek v roce 2011, 16.12.2011
to mičurin ll - Nějak takle jsem si průběh degustací představoval. Jednou jsem se skoro nechal ukecat o poskytnutí 2 sedmiček vína na degustaci podobného typu. Naštěstí se nám po cestě 1 otevřela v autě načež jsme pak druhou vypili doma protože... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 13.12.2011
Můžem ti tak všichni leda popřát ať běhá jak má.       j.c.
Hnědý povlak na kvasu, 11.12.2011
Vyvjetrat, poté nalahvovat a užít si zimu s dobrou slivovičkou.
Okus ovocných stromků, 8.12.2011
  Asi by ty větve neměly být suchý. Co jim nejvíc chutná jsem popravdě nijak nestudoval, většinou jsme jim řízli / střihli/ větve z jabloní. Mladý a šťavnatý větve v době bídy vezmou myslím všechny. tuje ovšem nejedli.
Okus ovocných stromků, 8.12.2011
největší tlak na okus stromků zvěří bývá v obdobích, kdy zvěř nemůže na svoji obvyklou potravu nebo zásyp. Nedělají to proto že chtějí, ale že musí. Při vysoké vrstvě sněhu nebo krustě ponechávám v zimních měsících při pravidelné kontrole zahrady... celý příspěvek >
Odstranění pařezu, 7.12.2011
Chápu dobře pocit z takové práce. Přebytek síly a výkonu dělá z mnoha kluků velký chlapy. Na silnicích se s tím setkáváme všichni denně Ne každý má však k dispozici tank a i kdyby, ten se ne všude bez destrukce oplocení, budov, porostů dostane všude.... celý příspěvek >
Slivovice zapáchá po acetonu, 6.12.2011
Pokud jsem v minulosti nechával kvas v nádobách prokvášet venku, nedejbože na slunci, stávalo se zejména u letního ovoce, že se mi kvašení zvrhlo a výsledek za moc nestál.Aceton býval jedna z nemocí. Po čase / byť tenkrát dotčený/ dnes oceňuji... celý příspěvek >
Zkusenosti se zakladanim mensiho sadu, 6.12.2011
2 km od Lednice roste všechno takřka samo, netřeba nic vylehčovat, snad ani do zásoby přihnojovat. Dle mého jste to v tamních podmínkách přehnal i s velikostí jam pro výsadbu. u některých ovocných druhů jste zvolil snad zbytečně velkou druhovou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika