Příspěvky uživatele - 177.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výroba filtru, 11.1.2011
No ja to mam oboje z 5ky PP ale to urcite zavisi od pripadu.
Výroba filtru, 11.1.2011
Jeste k tomu nerez situ - nechal jsem si ho kalkulovat - nerez, sterbinove sito podobnych rozmeru a ceny se pohybovaly okolo 7500 kc - 10 000 kc - tak jsem se na to vykaslal a strcil tam do predlohy vypnutou hlinikovou sitku za 100kc :-) ale jednou... celý příspěvek >
Odkalování jezírka, 28.12.2010
Muzu prispet jak to mam ja (neni idealni:-) - dle informaci z chytrych knizek mam jezirko vyspadovane (obedlnik) na jednu (tu kratsi) stranu a tam mam udelany zlabek do ktereho spustim jednou za cas (2x rocne :-) kalove cerpadlo a po cele delce ten... celý příspěvek >
Kam dát rybičky, 11.12.2010 Obsahuje fotku
detail
Kam dát rybičky, 11.12.2010 Obsahuje fotku
dalsi
Kam dát rybičky, 11.12.2010 Obsahuje fotku
Ted teda moc nemrzne ale ten rozmrazovaci vykon je neuveritelny. Mozna si i myslim ze ty velke bubliny jsou lepsi nez z toho vzduchovaciho kaminku. Fotky nic moc - hadicku mam zatizenou kusem zeleza aby byla pekne potopena.
Kořenový filtr na 15m3, 14.11.2010
Frakce 16/32 o kterou nejspis jde je pro koreneni rostlin podle mne tak maximum, 32/63 to uz jsou poradne sutry ktere se pouzivaji spis na vstupu a vystupu z korenovky. ale to i vetsi frakce.
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 14.11.2010
Nemel byste prosim nejake fotky vaseho jezirka? A tou vnitrni filtraci myslite presne co? Diky Pavel
Kořenový filtr na 15m3, 25.10.2010 Obsahuje fotku
Osobne zvazuji model s vertikalnim proudenim - smer nahoru - predpokladam tam lepsi moznost odkalovani - proplach shora dolu. Sberne zlabky chci nahradit drenazni trubkou, ale kvuli kolisani hladiny je budu muset schovat cca 25cm pod hranu prelivu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika