Příspěvky uživatele - 216.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Da se jeste prozezavat?, 23.3.2010
A merunku a tresne, v nouzi?
Da se jeste prozezavat?, 23.3.2010
Zdravim, da se tuto dobu (konec brezna) jeste prozezavat nebo uz je pozde? Michal
Reva breci, 23.3.2010
Zdravim, koncem unora jsem strihal revu, ale ted jak se oteplilo tak zacala brecet. Co s tim? Mam to necim zamaznout nebo to proste nechat byt? Diky, Michal
Realizace sikme zelene strechy, 13.3.2010
Druhů rozchodníků pro zelenou střechu je poměrně dost. Nejvhodnější jsou druhy evropské, které snáší extrémní suché podmínky.
Nevybarvené netřesky, 13.3.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den. Připojuji reakci na téma vybarvení netřesků. Zelná barva u většiny druhů v letním období je zcela normální a běžná. Netřesky jsou nejbarevnější v období jara a postupně přechází do zelené. Naštěstí to však nejsou všechny druh. Nové... celý příspěvek >
Aloe nebo Agave, 3.12.2009
Řekla bych, že hlavní rozdíl je vtom, že Aloe má vysoce sukulentní, dužnaté listy, ze kterých po zlomení vytéká mazlavá šťáva. Trny se objevují převážně na okrajích listů. Agave ma tuhé listy, Které se při pokusu zlomit, nebo odlomit spíše... celý příspěvek >
Zásilková zahradnictví, 21.8.2009
Dobrý den.Taky jsem si chtěla objednat od Konvičků, ale po přečtení Vaših příspěvků jsem si to rozmyslela. Kamarádka mi doporučila nové zahradnictví kam chodí nakupovat. Jsem spokojená, kytky co jsem si objednala, do týdne přišly v pořádku. Mají... celý příspěvek >
Letos zasazene sazenicky, 17.8.2009
A nemusim se bat toho, ze kdyz rostlinku zastipnu v dane vysce (jak bylo uvedeno cca 20cm nad hornim dratem predpokladane dratenky) kde ma v teto vysce "kminek" prumer treba i 5mm, ze z toho bude abnormalne vytekat miza a... celý příspěvek >
Odstranovat zalistky a zalamovat v prvom roku?, 4.8.2009
Doufam, ze nedelam blbost kdyz fazochy vylamuji na cele rostline... MG
Jaka to je choroba angrestu, rybizu, josty?, 27.7.2009
Dovoluji si ozivit prispevek :-) Opravdu netuci nekdo co je to zac?
Cim zalevat citronovnik, 11.6.2009
Nebo me napada dojit jednou za 14 dni k mistni rece a pouzit vodu na zalevani z ni...
Cim zalevat citronovnik, 11.6.2009
Zdravim, koupil jsem na zkousku v Tescu :-) sazenicku citronivniku (meli tam nejakou akci za pak korun, tak jsem ji ze zajimavosti vzal). Asi po mesici po zasazeni do kvetinace se pekne rozrostla (mam ji ve skleniku). Akorat se mi zda, ze jsou... celý příspěvek >
Padli nebo plisen revova?, 27.5.2009
Vyzkousim, dekuji za tip. Doufam, ze se to da koupit v obchodech typu BAUxxx. Kdyz uz je rec o nakupovani, dneska jsem koukal po hnojivu Kristalon (hnedy) - docetl jsem se zde ve foru, ze je na revu behem vegetace dobry - protoze se mi... celý příspěvek >
Padli nebo plisen revova?, 26.5.2009
Hmm, ale ty listky jsou dost zdeformovane...
Padli nebo plisen revova?, 25.5.2009 Obsahuje fotku
Zapomel jsem se prihlasit, zde jsou obrazky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika