Příspěvky uživatele - 90.188

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
James Grieve Red a Prima - samosprašné?, 31.3.2010
Jabloně jsou cizosprašné, ale budou se opylovat vzájemně, višeň je samosprašná.
Třešeň, dotaz začátečníka, 5.3.2010
Zkuste Kaštánku(ranou) a Granát(pozdní) na ptáčnici.Jsou to starší odrůdy, ne úplně špičkové, ale relativně odolné.
Pozdní odrůda jabloně, 17.1.2010
Příběh Goldenu: Bylo-nebylo, byl jeden výrazně zanedbaný čtvrtkmen v chladné dolince, ale na slunečném jižním svahu, suchém však a kamenistém, bez půdy a hnojení. Rodil každý rok nemnoho drobných nazelenalých jablíček špatné chuti a mizerné... celý příspěvek >
Pozdní odrůda jabloně, 17.1.2010
Díky za nové informace, ale Zvonkové bych nedoporučoval nikomu, kdo si jej předem neochutná. Mám (měl jsem) mladý čtvrtkmen a po prvních dvou úrodách jsem jej přeštěpil na jiné odrůdy(3). Nikdo v rodině to nebyl ochoten jíst. Další známí v okolí mi... celý příspěvek >
Pozdní odrůda jabloně, 16.1.2010
Jsou věci mezi nebem a zemí... Mně Goldeny vydrží v dobré kondici do počátku dubna, resp. scvrklé ale chuťově výborné až do května. Může to být i polohou - naše oblast je pro goldeny okrajová, sotva stihnou dozrát, resp obíráme je na poslední chvíli... celý příspěvek >
Pozdní odrůda jabloně, 16.1.2010
Ontario a Jonathan u mě vydrží nejdéle. Ale zaráží mě Váš údaj o Goldenu přezrátém v lednu!!! Někde musí být chyba - buď Vaše skladovací podmínky nejsou tak dobré, jak si myslíte, nebo je špatně stanoven čas zběru - jablka pro skladování nutno... celý příspěvek >
Jablko roku, 11.1.2010
Moc se omlouvám, šlo o překlep, byl jsem po noční. Ve všech novinách opěvují Meteor (články napospol stejnými-zřejmě servis ČTK).
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika