Příspěvky uživatele - 90.188

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Švestka - napadené lístky, 31.5.2010
Predjarný postrek Oleoekolom by mal pomôcť (podľa literatúry, skúsenosť nemám). Teraz už len klasická chémia -akaricídy. Ja však budúcu zimu kúpim toho Typhlodromusa - skúsenosti z viníc sú vynikajúce.
Poznáte někdo tento kvetoucí strom?, 9.5.2010
Áno, je to "Ohňový strom"- Delonix regia, pôvodom z Afriky. U nás pestovateľný len vo vykurovanom skleníku, či zimnej záhrade. Semená sa dajú kúpiť na českom net-e, takže mi teraz jeden rastie v obývačke -ale neočakávam, že by dokázal... celý příspěvek >
Hojivo Travin, 7.5.2010
Pro zjednodušení přístupu k základní info
Letní ranná jabloň, 7.5.2010
To je to s tou strupovistostí opravdu také zlé?? Já+otec pěstujeme jabloně už roky a nikdy jsme to neřešili. Vliv na úrodu žádný, na plodech pár stroupků vadících jenom kosmeticky.  Ani výrazně horší skladovatelnost jsem nepozoroval... Možná teď... celý příspěvek >
Hnojivo Travin, 7.5.2010
Připečlivém sekání máme doma už léta rozkvetlou louku s množstvím léčivých bylinek -dobromysl, řepík, mateřídouška, černohlávek... Jde o dvojkosnou louku. Tam, kde chodíme často, kosíme častěji a kromě trávy tam roste pampeliška, sedmikráska a... celý příspěvek >
Hojivo Travin, 7.5.2010
A proč jen na louku a ne na zahradu? Po sedmikrásce se chodí stejně dobře jako po trávě a vzhledově je hezčí. Jinak -každý podle svého, ale nemám rád příliš kategorická prohlášení.
Kdoulovec - řez a kvetení, 5.5.2010
Chcise zeptat na kveteníkdoulovce-dočetl jsem se, že kvete na starším, dvouletém dřevwě, aleo řezu nic moc. Mám je na zahradě tři-mladé. Minulý rok kvetly všechny, tento rok jen jeden. Péče stejná, řez žádný. Je občasné vynechání kvetení normální? Dá... celý příspěvek >
Hnojení popelem, 4.5.2010
Popol obsahuje hlavne horčík a vápnikl, menej draslík. Dá sa použiť tam, kde treba doplniť tieto dva prvky.
Hnojení broskvoní, 4.5.2010
A dôvod? Broskyňa nie ja na vápník nijak zvlášť náročná. Nechajte ju rásť tak ako je, bežné základné hnojenie a prestaňte vymýšľať.
Samosprašná třešeň + bluma, 29.4.2010
Ano, ta plodí asi jako Grace Star v 5. třešňovém týdnu. Je drobnější a měkčí, asi bych ji už dnes nedoporučoval.
Kruhy v louce - houba?, 21.4.2010
Nám takto rostou na zahradě májovky.  Podle vyšší a zelenější trávy víme, kde je máme hledat :)
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 20.4.2010
Na strednomPovaží pri Púchove kvitne od 10.4. Pinkcot, od 18.4. začal Bergeron -cca 400 m.n.m.,slnečný kopec. Dole v doline (300m.n.m.) zatiaľ nič-Velkopavlovická, Bergeron i Leskora sa len prebúdzajú, začnúkvitnúť asi cez víkend. Som zvedavý, ktorá... celý příspěvek >
Ošetření kmene stromku po okusu zvěří, 18.4.2010
Dá se zkusit přemostění rany na kmínku několika rouby z korunky. Tolik teorie, sám jsem to ještě nedělal.
Jakou odrůdu malin vybrat?, 5.4.2010
Budete mít pár plůdků pro ukázku. Kontejnerovaný být nemusí, ale prostokořenný je nutné hned zasadit-tak do 24 hod. a kupte těch prutů radši trochu víc-některé se neujmou. Pokud nemůžete sadit hned, ale až např.o týden, kupte kontejnerovanou.
Jaké stáleplodící jahody?, 4.4.2010
Mám dva roky odrůdu Diamante a nejsem s ní spokojen - rostliny jsou zdravé, plodí bohatě, plody jsou velké, ale až nepříjemně tvrdé a zcela bez chuti -na úrovni supermarketových jahod. Řekl bych -ideální odrůda pro velkoproducenty, ale nic pro... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika